1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Twitter’ın Kripto Fenomenleri ile Kripto Esnafları Etkinliği Gerçekleştirildi

Twitter’ın Kripto Fenomenleri ile Kripto Esnafları Etkinliği Gerçekleştirildi

Twitter’ın Kripto Fenomenleri ile Kripto Esnafları Etkinliği Gerçekleştirildi

Kripto Esnafları Etkinliği ” 21 Ocak 2018 Tarihinde düzenlenen Twitter ‘ın Türkiye’deki Fenomen isimleri tarafından düzenlenen etkinlik çok büyük bir ilgi ile gerçekleşti.

Etkinlikte konuşmacı olarak Twitter ve Kripto dünyasının Fenomen isimleri @coinkafasi ,  ,  ,  ,  , katılımcılara bilgilendirmeler yaptı.

Etkinliği hiç bir beklenti beklemeden , hatta adını vermek istemeyen bir sponsor tarafından düzenleyerek  , piyasaya yeni giren kripto severlere yol göstererek onları kendi bilgi birikimleriyle Blockchain ve Kripto Para Hakkında piyasada nasıl hareket etmeleri gerektiğini belirttiler.

Kripto Esnafları Etkinliği çok kısa bir sürede çok yüksek bir katılma isteği gerçekleştirildiği için etkinliğin gerçekleştirildiği salonda aşırı bir kalabalık olmaması için 500 kişiyle katılım gerçekleşti.

Kripto Esnafları Etkinliği’nin Twitter’da kendi hesabından paylaştığı video ile izleyebilirsiniz.

Umarım bu tip etkinlikler ülkemizde daha çok gerçekleştirilerek Blockchain Teknolojisi ve Kripto Paralara olan ilginin araştırılıp geliştirilmesine yardımcı olup yeni etkinliklere ön ayak olmasını sağlar.

Şimdiden böyle bir etkinliği düzenleyen  @coinkafasi ,  ,  ,  ,  ,  herkes adına teşekkür eder. Bu tip etkinliklerin devamını dileriz 😉

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap