1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. VeChain, içerik yaratıcılarına fikri mülkiyet koruması getirmek için iTaotaoke ile ortaklık kuruyor

VeChain, içerik yaratıcılarına fikri mülkiyet koruması getirmek için iTaotaoke ile ortaklık kuruyor

VeChain, içerik yaratıcılarına fikri mülkiyet koruması getirmek için iTaotaoke ile ortaklık kuruyor

İçerik oluşturucuları, çalışmalarından para kazanırken içerikten benzeri görülmemiş bir okuyucu değeri sağlamaya çalışmaktadırlar. Bu durumda VeChain, Hubei Sanxin Cultural Media Ltd ile işbirliği yapmaya öncülük ediyor.VeChain Thor aracılığıyla dijital fikri mülkiyet korumasında önemli yetenekler geliştirmeyi taahhüt ediyor .

Sahteciliği sona erdirmek için fikri mülkiyet ve güvenilir içerik pazarlama hizmetleri ile Hubei Sanxin’in kurulması VeChain’in iTaotaoke uygulamasıyla ortak olmasını sağladı .

iTaotaoke , hem kendi kendine yayın yapanların hem de içerik sağlayıcıların, bilgi paylaşım atölyelerini inşa etmelerinin yanı sıra içeriğinden para kazanmalarını sağlayan açık bir platform sunmayı amaçlayan bir şirkettir.

İçerik pazarlaması ve topluluk operasyonları için gelişmiş bir platform olan iTaotaoke , geleneksel medyaya, yayıncılara, kendi yayıncılarına, eğitim kurumlarına ve bireysel kullanıcılara / tüketicilere içerik pazarlama yapısını kolayca kurmalarına, haklarını korumalarına ve içeriklerinden kâr sağlamalarını sağlamaya yardımcı olmayı amaçlıyor .

iTaotaoke, VeChain Thor’dan, içerik sağlayıcılar tarafından serbest bırakılan her içerik veya medyayı dijital olarak tanımlamak, tüm kullanıcı tabanının fikri mülkiyet haklarını korumak ve güvence altına almak için kullanmaktadır. Bu ortaklık, iTaotaoke ekibinin ve uygulamanın itibarını pazarın bir parçası haline getirmesini ve başka hiçbir sağlayıcının taklit edebileceği IP koruma hizmetleri ve araçlarını kullanan kullanıcılarının güvenini kazanmasını sağlıyor. iTaotaoke , VeChain Thor’ın değerini gördü ve endüstrisinde rekabet avantajı yaratmak için onu kullanıyor.

VeChain Thor,  iTaotaoke kullanımı ile güçlendirilmiş ve dijital telif hakkı ve fikri mülkiyet çözümlerini kullanmaya devam etmek için dünyanın dört bir yanından gelen içerik platformlarını ağırlıyor.

 

Kaynak : VeChain

Yorum Yap