1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Waves ilk Masaüstü Uygulamasını Başlattı

Waves ilk Masaüstü Uygulamasını Başlattı

Waves ilk Masaüstü Uygulamasını Başlattı

Waves, Waves Client Beta’yı bağımsız bir uygulama olarak piyasaya sunduklarını açıkladı.

Geçen Aralık lite client başarılı bir şekilde başlattıktan sonra ekip, topluluk için masaüstü sürümünü geliştirmeye hızlı bir şekilde başladı. Bağımsız uygulama Windows, MacOS ve Linux için kullanılabilir.

Farklı kriptolar için para çekme işlemleri etkinleştirildi ve hem masaüstü uygulaması hem de online beta sürümünde kullanıma sunulacak. Yeni cüzdan’ı kullanabilmek için kullanıcıların indirmesi ve yeni bir adres oluşturmak için gerekli adımları takip etmesi gerekiyor.Mevcut bir hesabı içe aktarmak da mümkün.

Waves ekibinin açıklamasında ;

“Yeni client’in temiz, sezgisel arayüzünden ve güçlü işlevselliğinden gerçekten memnunuz. Yenilenen DEX, tüccarlara ve kripto’ya yeni başlayanlara özellikle açılacak ve blok zinciri cüzdan yaratma ve kullanma süreci mümkün olduğunca hızlı ve kolay hale getirilecek şekilde hazırlandı. Bunun mevcut en kullanıcı dostu blok zincir cüzdanlarından biri olduğuna ve yerel makinenizde çalıştığı için bir web cüzdanından çok daha güvenli ve istikrarlı olduğuna inanıyoruz. ” açıklamasında bulunuldu.

Güvenlik nedenleriyle, yalnızca www.WavesPlatform.com adresindeki bağlantıdan uygulamayı indirebilirsiniz.

 

Yorum Yap