1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Waves , Ortaklık Duyuruları ve Gelişmelerle Yükselmeye Devam Ediyor

Waves , Ortaklık Duyuruları ve Gelişmelerle Yükselmeye Devam Ediyor

Waves , Ortaklık Duyuruları ve Gelişmelerle Yükselmeye Devam Ediyor

Waves , dünyanın en belirgin açık bloklu platformlarından biridir. Şirket kendini bir servis ekosistemi olarak konumlandırıyor. Şirketlerin, merkezi olmayan blok taşını kullanarak tokenler oluşturmasına, fiat para birimlerini kabul etmesine, bir P2P şifreleme değişimi (DEX) çalıştırmasına ve ICO teklifleri gerçekleştirmesine izin vermektedir.

Bu yazıda, Waves’in son olaylarından bazılarına bir göz atacağız.

Waves , Türk Lirası ( DigiLira) Ağ geçidi aktif bir şekilde ilerliyor

Waves, BTC, ETH, LTC ve ZCASH gibi bir dizi üst kripto paranın merkezi olmayan kripto borsasında işlem yapmasına izin veriyor.

Ocak ayında yapılan bir duyuruya göre , Türk borsa şirketi Digilira.com şimdi, Lite istemcisi üzerinde yerel Türk pazarını açmak için Waves ile ortaklık kurdu. Bu Türk Lirası’nı (TL) doğrudan Waves tokenine (WTRY) karşı listeler. Bu sadece bölgesel olarak değil, dünyanın en kapsamlı şifreleme türlerinden biri haline gelme yürüyüşünü sürdürdüğü için Waves için bir başka kazanç olarak geliyor.

BCEX Borsasına WAVES Tokeni Eklendi

Global bir oyuncu olarak konumunu pekiştirmek için büyük bir hamle gerçekleştiren Waves, Kanada’daki Cascadia Blockchain grubuna sahip olan BCEX ile ortaklık kurdu . BCEX’te listelenen Waves token, BCEX kullanıcılarına sürekli büyüyen Waves kripto para ticaretini yapma olanağı sunuyor. Bu hareketi zorlamak ve BCEX tüccarlarını teşvik etmek için, Waves, 500’den fazla CK.USD’ye sahip olan tüccarlara ve diğer 50’sini de platformda 50 adet Waves depolayanlara 1,000 Waves kazandığını açıkladı.

BCEX, Kanada mali düzenleyicilerinin denetimi altında faaliyet gösterir ve Çinli sahiplerinin yasal olarak değiştirdiği bir borsadır.

Sahtekarlık Sorunlarını Çözmek İçin Grup-IB ile Ortak İş Ortakları

Kripto para birimlerinin yükselişi de bununla bağlantılı finansal dolandırıcılık davalarında bir artış görmüştür. Waves kullanıcılarını olası kimlik avı dolandırıcılığından korumak için tanınmış siber güvenlik şirketi Group-IB ile ortaklığı duyurdu. Grup-IB, yüksek teknoloji suçlarını ve internet sahtekarlığını araştırmak konusunda uzmanlaşmıştır. IB Grubu daha önce bir dizi küresel banka, finans ve sigorta kurumlarıyla çalışmıştır.

 

Waves ‘in İlk Başarı Hikayesi

Aralık 2017’de, Waves , blockchain teknolojisinde çalışan girişimleri desteklemek için kuluçka servisini kullanma kararını duyurdu . Bunu yaparken, şirket sadece finansmanı değil, aynı zamanda çok ihtiyaç duyulan teknoloji ve pazarlama desteğini de sağlayacaktır. Ek olarak, Waves, aynı zamanda, girişimlerin finans ve riskten korunma fonu ile ilgili geniş çaplı iletişim ağları aracılığıyla olası yatırımcılarla bağlantı kurmasına da yardımcı olacaktı.

19 Ocak’ta Simdaq , MyTrackNet , Viso ve Likey , Waves Lab, Waves inkübatörüne kabul edilen ilk girişimciler oldular .

Sadece 10 gün sonra, Waves Lab , katılımcılarından Simdaq’ın ICO platformu ile 5 milyon dolar daha önce çıktığını belirten şaşırtıcı bir açıklama yaptı . Bu Waves Lab için büyük bir kazançtır. Bu haber, Waves’un sunduğu blok zincir hizmetlerinin bolluğu ile mükemmel bir şekilde bağlanan yeni inkübatör için yüksek beklentiler belirliyor.

Waves Astana Uluslararası Finans Merkezi ile Stratejik Ortaklık Kuruyor

Davos’ta Dünya Ekonomik Forumu’nda finans dünyasının küresel elitleri arasında Waves gibi bir platform hizmetinin de bulunduğu 2018’deki kripto paraların gücü hakkında bir şeyler söylüyor.

Waves sadece zirveye katılmakla kalmadı, Kazakistan merkezli Astana Uluslararası Finans Merkezi ile karaya oturmuş Asya ülkesindeki mali hizmetlere blok zincirine dayalı çözümler üzerinde çalışan girişimlere danışmak ve danışmanlık yapmak için bir anlaşma imzaladı.

Bu, son 6 ayda, Waves’ın blockchain endüstrisinde küresel bir lider olarak iddiasını güçlendirmek için yaptığı birçok hamleden sadece bir tanesi. Önümüzdeki aylarda daha fazla haber bekliyoruz.

RewardMob’un Mobil eSpor Platformuna Güç Vermek İçin Waves

Mobil oyun endüstrisi yenilik için  RewardMob bu alana yeni bir tokenle girmeyi düşünüyor . Oyuncular, oyundaki performanslarını gerçek dünyadaki finansal sisteme bağlayan RewardMob tokeni ile birçok oyun sağlayıcısı ve oyuncu için büyük bir acı noktası olan oyun ödüllerini değiştirebilecektir.

RewardMob, bu alanda ihtiyaç duyulan yüksek hızlı, yüksek hacimli işlemleri destekleme yeteneğinden dolayı Waves platformunda tokenlerini ağırlayacak .

 

Bu kadar heyecan verici gelişmeler sayesinde 2018, bu belirtilen blok zincir için gerçekten anıtsal bir yıl olabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap