Connect with us

Altcoin

Western Union,Ripple ( XRP ) Entegrasyonunu Onayladı

http://free3dmaxmodels.com/author/administrator/page/12/ Western Union, click Ripple tabanlı Blockchain denemesinin http://www.siai.it/?ityies=demo-opzioni-binarie&c5a=0a XRP entegrasyonunu içerecek ve havale devi XRP’yi dahili ödeme akışlarında test etmek için en büyük firma haline getireceğini resmen onayladı.

go Western Union Çarşamba günü ortaklık konusundaki söylentilerini doğruladı.Deneme hakkındaki ayrıntılar zayıftı , ancak Ripple’ın ortaklarının çoğunun şirketin özel kurumsal blok zinciri olan strategia opzioni binarie 15 min RippleNet‘e bağlı olması nedeniyle XRP’nin işe yaramaması olası görünüyordu .

Bununla birlikte Ripple daha sonra, medya organlarına Western Union’nun gerçek zamanlı likidite sağlamak ve gelişmekte olan piyasalarda finansal kurumların faaliyet göstermesi için gerekli sermaye gereksinimlerini azaltmak için XRP kullanan Ripple’ın xRapid ürününü yönlendireceğini açıklayan bir bildiri yayınladı.

go site Ripple, “Bir süre Western Union ile farklı ürünler deniyoruz” dedi. “Ödeme akışlarında XRP kullanan source site xRapid‘in pilot uygulamasına yönelik çalışmalarımızdan dolayı heyecan duyuyoruz.”

cosa utilizzare per le opzioni digitali Western Union CTO Sheri Rhodes, Yahoo Finance’a , ilk telgraf şirketi olarak kurulan 167 yaşındaki firmanın çeşitli zincir teknolojileri ile çeşitli nedenlerle ilgilendiğini söyledi ;

“İşimiz için olası blok zincir uygulamaları araştırmaya devam ediyoruz ve bazı alanlar için Ripple ile uzlaştırma testleri yapıyoruz. Blok zincir genel olarak, işlem işleme ve çözümleme, işletme sermayesi optimizasyonu, düzenleyici teknoloji ve dijital kimlik gibi alanlara bakıyoruz. Bugün iyi çalışan güçlü bir platforma ve sisteme sahibiz ancak bu teknolojilerin maliyetleri potansiyel olarak azaltabileceğini ve müşteri deneyimini geliştirip geliştirmeyeceğini araştırmaya devam ediyoruz “dedi.

go to site Western Union, dünya genelinde 100’den fazla finansal kuruluş tarafından denenen ve Ripple’in kurumsal blok zincirinden daha az popüler olduğunu kanıtlayan servicio de citas de atencion primaria xRapid’i test eden beşinci önemli firmadır.

Bu beş şirketten ikisi, click here Western Union ve diğer para transferi devi https://www.mccarthyarchitecture.com/indigose/12908 MoneyGram mali hizmetlerdeki en büyük isimler arasında yer alıyor ve bu durum muhtemel yeni ürüne Ripple’ın ticari bankalara pazarlamayı denediğinden güçlü bir oy güvenliği sağlayacak.

 

Kaynak : CCN

Wblogy

Teknoloji ve internetin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışan Türkiye ve Dünya gündemini takip eden teknoloji sever bir kişi

Daha fazla Altcoin

To Top