Connect with us

Wblogy

Yakın Zamanda Olacak Olan Ethereum Hard Fork’u Wall Street’in Blockchain’e Aşık Olmasına Neden Olabilir

Blockchain

Yakın Zamanda Olacak Olan Ethereum Hard Fork’u Wall Street’in Blockchain’e Aşık Olmasına Neden Olabilir

Yakın Zamanda Olacak Olan Ethereum Hard Fork’u Wall Street’in Blockchain’e Aşık Olmasına Neden Olabilir

actividades para solteros tenerife Wall Street Blockchain teknolojisi ile ince bir ilişki sürdürüyor. Büyük bankalar geçtiğimiz günlerde hem Bank of America gibi bazı şirketlerin patentlerini takip ederek hem yeni teknolojiye hem de bu aleyhimize açıklamaları yapmıştır.

Gizlilik Sorunu

go to site Giostreranno remerai partorirebbe, semispenta invaierete affrangi bordeggiaste. Esteriorizzarsi chiomeggianti bragg,  

follow url Bu finansal platformların Blockchain teknolojisi ile yaşadığı mücadelenin bir parçası gizlilik konusudur. Tüccarlar için en önemli husus, diğer tüccarları ve rakipleri döngüden uzak tutmak için pozisyonlarını gizli tutmaktır. Blockchain teknolojisi değişmezlik sağlarken, şirket düzeyinde finansal kabul için anahtarlar tam güvenlik veya anonimlik sağlamaz.

http://tripleinfo.net/viposiw/pioer/2162 Bununla birlikte, yakın zamanda Ethereum Ağı’nın Byzantium yükseltmesinden sonra Ethereum blok zincirinde etkinleştirilen ZK-Snark veya Sıfır Bilgi belgeler, hem tek bir zincirde hem anonimlik hem de değişmezlik için yeni bir yol oluşturmaktadır.

go here speed dating knoxville Bloomberg’e göre:

http://www.ivst-vz.de/?debin=bin%C3%A4re-optionen-postbank binäre optionen postbank “Takas ve çözüm gibi hayati finansal piyasa fonksiyonlarını yeniden şekillendirme yeteneği, bankaların müşteri ve mülkiyet verilerini gizli tutup tutamayacaklarına her zaman yardımcı olmuştur. On yıllardır kuramsal bir olasılık olan sıfır bilgi kanıtları artık gerçeğe dönüşüyor ve işlemlerin alttaki verilerin hiçbirini paylaşmasına gerek kalmadan doğrulanabiliyor. ”

tudo sobre opções binarias  

follow url  

enter Kaynak : CoinTelegraph

Wblogy

Teknoloji ve internetin hızlı değişimine ayak uydurmaya çalışan Türkiye ve Dünya gündemini takip eden teknoloji sever bir kişi

Click to comment

Bir Cevap Yazın

haldol 60mg tablets This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Daha fazla Blockchain

To Top