1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. ZyXEL Multy X , Tri-Band WiFi Sistemi İnceleme

ZyXEL Multy X , Tri-Band WiFi Sistemi İnceleme

ZyXEL Multy X , Tri-Band WiFi Sistemi İnceleme

ZyXEL Multy X ,Evinizde veya Ofisinizde , çok katlı veya tek kat ancak geniş alanlarda yada araya giren duvarlar,ortamda bulunan wifi sinyalinizi engelleyen bir çok  parazit WiFi Sinyal sorunlarınızı yaşamanıza sebep olmaktadır.ZyXEL Multy X WiFi kapsama alanını genişletmek isteyenler ve ağ bağlantı hızlarını arttırmak için çözüm arayan herkesin kullanabileceği çok iyi bir ağ çözümüdür.

 

Evinizin veya Ofisinizin her yerinde mükemmel kablosuz kapsama alanı

 

Kablosuz kapsama alanını genişletebileceğiniz bir çok seçenek bulunmaktadır.Repeater,Powerline Adaptör gibi bir çok kablosuz mesafe genişleticiler size fazladan kapsama alanı verebilir; ancak genellikle kablosuz performansınızın yarısına indirir. ZyXEL Multy X Mesh teknolojisi kullanarak  470* metrekareye kadar kapsayabilir ve performanstan ödün vermeden geniş kablosuz kapsama alanı sağlar.

Kutu içeriği ve Kurulum

ZyXEL Multy X, kutu içeriğini inceleyecek olursak cihaz beyaz ve sade tasarımıyla oldukça hoş bir görüntüye sahip.Kutu içerisinden çift cihaz olarak çıkıyor.Bu şekilde cihazlar kendi arasında özel bir köprü üzerinden saniyede 1.733 Mbps hızında konuşarak  internet ağını tüm eve, araya farklı cihazlar ve taşıyıcılar koymadan aktarabilen tri-band mesh teknolojisine sahip yönlendiricilerini kutu içeriğinde bizlere sunuyor.

Zyxel Multy X cihazların her ikisinin de arkasında 3 adet Ethernet portu, 1 adet de modeminizi bağlamanız için WAN portu yer alıyor. Her biri 1000 Mbps destekli bu portların yanına da yazıcı veya diğer cihazları bağlamak için 1 adet USB 2.0 bağlantısı bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Visitor Rating: 5 Stars

  2. Visitor Rating: 5 Stars