1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Abra , Binlerce bankanın platformuna bağlanmasını sağlayacak yeni ortaklığını duyurdu

Abra , Binlerce bankanın platformuna bağlanmasını sağlayacak yeni ortaklığını duyurdu

Abra , Binlerce bankanın platformuna bağlanmasını sağlayacak yeni ortaklığını duyurdu

Kripto para cüzdan uygulaması Abra , bir fintech firması olan Plaid ile bir ortaklık kurduğunu ve ABD’deki kullanıcıların ABD Dolarını kriptoya dönüştürmesini ve sorunsuz bir şekilde Abra uygulamalarına para aktarmalarını sağlayabilmelerini kolaylaştırdığını duyurdu.

Abra kullanıcıları için, Plaid entegrasyonu artık binlerce bankanın Abra cüzdanı ile kolayca uyumlu olduğu anlamına geliyor.

Abra kurucusu ve CEO’su Bill Barhydt,

“Abra bugünkü duyuruyla, dünya genelindeki yüz binlerce müşterimiz için finansal hizmetlere erişimi demokratikleştirme vizyonumuza bir adım daha atıyor” dedi. “Bizim uygulamamızdaki bu yeni likidite geliştirmelerinin eklenmesi, kullanıcılara kripto ve fiat arasında geçiş yapma konusunda daha fazla yol sunuyor. ABD müşterileri için Abra ekosistemine binlerce ek finansal kurum getiren Plaid ile olan ortaklığımız için özellikle heyecanlıyız. ”

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yeni Plaid entegrasyonlarının yanı sıra, her yerdeki Abra kullanıcıları, bir Abra cüzdanında tutulan kripto para birimlerinden daha fazlasını, harici kripto cüzdanlarını desteklemek için geri çekebilecekler.

Güncelleme platforma daha fazla likidite getirecek ve kullanıcıların kripto ve fiat para birimleri arasında daha sorunsuz hareket etmelerine yardımcı olacaktır. Önceden Bitcoin, Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ve Ethereum (ETH) ile sınırlı olan desteği , Plaid entegrasyonu  ile Abra’nın uygulama tarafından desteklenen 30 kripto para birimini çekebilecekler.

Plaid tarafından desteklenen kripto paralardan bazıları , 0x (ZRX), Augur (REP), Basic Attention Token (BAT), Dash (DASH), Digibyte (DGB), Doge (DOGE), Ethereum Classic (ETC), Golem (GNT), Lisk (LSK), Neo (NEO), OmiseGo (OMG), Qtum (QTUM), Status (SNT), Stratis (STRAT), Tron (TRN), Vertcoin (VTC), ve Zcash (ZEC)

Yorum Yap

Yorum Yap