1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Abra, bitcoin satın almak için VISA ve MasterCard seçeneklerine izin veriyor

Abra, bitcoin satın almak için VISA ve MasterCard seçeneklerine izin veriyor

abra

Abra, kullanıcılara bugün bitcoin ve diğer kripto varlıkları satın alma, satma ve tutma olanağı veren bir all-in-one uygulaması ile şimdi kullanıcılar VISA veya MasterCard ile bitcoin satın alabiliyor, bu seçenek de Abra uygulaması ile etkinleştiriliyor .

Şimdiye kadar, Abra kullanıcıları, banka ve banka havaleleri de dahil olmak üzere birçok farklı yöntem kullanarak ya da başka bir yerden satın alınan kripto para birimini transfer ederek cüzdanlarını finanse edebiliyorlardı. Ayrıca, ABD’de bulunan kullanıcılar American Express kullanarak bitcoin kredi kartı satın alımlarını gerçekleştirebildi.

Bu seçeneklerin tümü hala mevcut, ancak kullanıcılar artık bitcoin alımları yapmak için VISA ve MasterCard kredi veya banka kartlarını da kullanabilecekler. Yeni kredi / banka kartının avantajlarından bazıları satın alma limitleri, süreleri ve erişilebilirliktir.

Abra aracılığıyla bir kredi kartı veya banka kartı ile bitcoin satın almanın birkaç temel özelliği:

  • Bitcoin satın alımları bir seferde 50 ila 20.000 dolar arasında değişebilir.
  • Alıcılar, bitcoin satın almalarını cüzdan destekli cüzdanlara yönlendirebilir veya Abra ile yeni bir cüzdan kurabilirler ve bu da 24 altcoin ve 50 fiat para birimine yatırım yapmaya olanak tanır.
  • Satın alınan bitcoin, blok zincirleme işlem sürelerine bağlı olarak genellikle 20 ila 30 dakika arasında kullanılabilir.

Bazı ülkeler dışında bu yeni hizmet seçeneği dünya genelinde mevcuttur.

Yorum Yap

Yorum Yap