1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Agama kripto cüzdanı artık iOS ve Android ‘de kullanılabilir

Agama kripto cüzdanı artık iOS ve Android ‘de kullanılabilir

Agama kripto cüzdanı artık Android ve iOS işletim sistemlerinde kullanılabilir

Agama kripto cüzdanı artık Android ve iOS işletim sistemlerinde kullanılabilir

Uçtan uca blockchain altyapısı sağlayan tamamen birlikte çalışabilir blockchain ekosistemi Komodo, açık kaynaklı kripto cüzdanı Agama ‘nın artık Android ve iOS mobil işletim sistemlerinde kullanılabileceğini açıkladı.

Komodo geçen hafta ETH’nin ve 150’den fazla ERC20 token’nin Komodo’nun token cüzdanı olan Agama ‘ya entegre edildiğini duyurdu.Bu, Agama ‘yı en çok özellikli açık kaynaklı multi-coin cüzdanlarından biri haline getirmekte.

Agama Mobile Özellikleri

Agama’nın yeni mobil versiyonu, Komodo, Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, QTUM, Dash, Digibyte, ZCash ve daha pek çok farklı kripto para gönderip ve alabilir.

Buna ek olarak, Agama mobil Komodo % 5 aktif kullanıcı ödülleri basit toplama yapar. Tüm kullanıcıların tek bir düğmeye basması ve aktif kullanıcı ödüllerinin otomatik olarak adreslerine gönderilmesi ve bakiyelerine eklenmesi gerekir.

İOS’u kullananlar için, Agama mobil cihazının başlangıç ​​beta sürümü artık mevcut. Agama’nın iOS sürümü hala test aşamasındadır, böylece kullanıcılar Agama mobil cihazını indirmeden önce Apple’ın TestFlight uygulamasını indirmelidir. Bu tamamlandığında, kullanıcılara iOS için Agama mobil uygulamasını indirmek için bir link verilecektir.

Agama’nın iOS sürümü aslında test aşamasında olduğundan, kullanıcılar birkaç hatayla karşılaşabilirler. Komodo, ilgili hata raporlarını doldurarak uygulamanın geliştirilmesine yardımcı olunmasını istemekte.

Daha önce belgelenmiş birkaç bilinen hata bulunmakta.Bu sorunlar iPhone X, Xs ve Xs Max için görüntü sorunlarını içermekteydi. Ayrıca, VerusCoin (VRSC) şu anda kullanılabilir değildir, çünkü Verus zaten Agama ile uyumlu olmayan bir destek sağlamıştır.

Agama mobile ile ilgili bilinen sorunların çalışan bir listesi GitHub’da bulunabilir , mevcut sorunların farkındalığını sağlamak için Agama mobil cihazını iOS’ta kullanmadan önce kontrol edin.

Yorum Yap

Yorum Yap