1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Binance Info Gold Label Projesi Başlattı
Trendlerdeki Yazı

Binance Info Gold Label Projesi Başlattı

Binance Info Gold Label Projesi, projeyle ilgili bilgileri güncellemek ve sürdürmek için projelerin kendilerini bilgi asimetrisinden azaltması için cesaretlendirerek blok zincir topluluğunu korumayı amaçlamaktadır.

bbb

Gold Label Projesinin amacı, kullanıcıların kripto projeleri hakkında zamanında güncellemeleri, ayrıca güvenilir, doğru ve kapsamlı bilgileri almasını sağlamaktır.

Binance Info Neden Bu Projeyi Başlatıyor?

Blockchain endüstrisi emekleme aşamasındadır ve birçok proje hızla gelişmektedir. Bununla birlikte, hala iyi ve kötü projeler ile şeffaflık konularındaki sorunlar arasında bir kutuplaşma görüyoruz. Örneğin, tüm tokenlerin beşte birinden fazlasının günlük işlem hacmi 100 ABD dolarının altında olmasına rağmen, birçok proje bu bilgileri asla açıklamamaktadır.

The Binance Info Gold Label Projesi, projeyle ilgili bilgileri güncellemek ve sürdürmek için projelerin kendilerini bilgi asimetrisinden azaltması için cesaretlendirerek blok zincir topluluğunu korumayı amaçlamaktadır. Blockchain meraklılarını bilgilendiren ve güncel tutan projelere altın etiket rozetleri verilecektir.

Gold Label Projesi’ne katılacak 100 üst kripto projesi için Binance Info, katımların ilk turunu başlattı.Katılımların neticesinde Tron, Binance Info tarafından izin alan ilk şirketlerden biridir ve şu anda platformda aktif.

TRON Binance Gold Label Projesinde Listelendi

Tron, Binance Info tarafından izin alan ilk şirketlerden biridir ve şu anda platformda aktif.TRX kullanıcıları artık proje ekibi, Tron haberleri ve token dağıtımı hakkında zamanında bilgi sahibi olabilecek.

Tron, kripto para birimindeki gelişmelerin her zaman ön saflarında yer almakta.İnterneti merkezden uzaklaştırma konusundaki sarsılmaz kararlılığıyla Tron, Ethereum blok zincirinde başlayan Dapps’ın yaratılmasında lider olmuştur.CEO’su Justin Sun, her zaman Ethereum ‘a meydan okumakta olup Ethereum’u , Dapps’ın yaratılmasında , blok zincirinde ve akıllı sözleşmelerde aşmaya kararlı.

Kripto şirketi, Sun’ın kitlelere blok zincirinin benimsenmesini ve dünyanın dört bir yanına yayılmasını sağlamayı amaçlayan Binance Charity Vakfı’na 3 milyon dolar bağışladıktan sonra Binance ile her zaman samimi olmuştur . Bu nedenle, Tron’un Gold Label projesinde hızla bir noktaya gelmesi sürpriz değil.

 

Kaynak : Binance

Yorum Yap

Yorum Yap