1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Binance , Popüler DApp Platformu DappReview’i satın aldı

Binance , Popüler DApp Platformu DappReview’i satın aldı

binance-dappreview

Binance, 3 Aralık’ta yayımladığı basın açıklamasına göre, merkezi olmayan uygulamalara (DApp) dair bilgi paylaşan DappReview’i satın aldığını duyurdu.

Önerilen Yazı

DApps (Merkezi Olmayan Uygulamalar) Nedir?

Yapılan duyuruya göre DappReview, 13 açık blockchain ağı üzerinde yer alan 3 bin 900’den fazla DApp için ziyaretçilerine analitik veriler, kullanıcı görüşleri ve güncel bilgiler sunuyor.Şubat 2018’de kurulan DappReview, 120 ülkede aylık 300.000’in üzerinde aktif kullanıcısını çeken, araştırma ve rehberlik için bir portal haline geldi. DappReview ayrıca blockchain geliştiricilerinin dapplarını global kullanıcılara tanıtması için bir platform görevi görüyor.

DappReview kurucusu Vincent Niu, şirketin DApp geliştiricilerine fon sağlama, ürün geliştirme ve pazarlama konularında da destek sağladığını açıkladı.

Açıklamaya göre DappReview, teknik geliştirme ve operasyonlarda da bağımsızlığını korurken Binance, pazarlama ve iş geliştirme gibi teknik olmayan alanlarda destek sunacak.

Niu, devralma işleminin şirkete daha hızlı büyümek için kaynak sağlayacağını söyledi. Şirketin bir sonraki hedefinin blockchain protokolleri ve geliştiricileriyle daha fazla DApp veri entegrasyon ortaklığı kurmak olduğunu açıkladı. İki firma arasındaki satın alma bedeli hakkında bilgi verilmedi.

Yorum Yap

Yorum Yap