İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Binance , Salt ‘da dahil olmak üzere 5 kripto para birimini listesinden çıkarıyor
Trendlerdeki Yazı

Binance , Salt ‘da dahil olmak üzere 5 kripto para birimini listesinden çıkarıyor

Binance bugün yaptığı duyuru ile 5 Kripto parayı listesinden çıkaracağını duyurdu.

Binance , Salt 'da dahil olmak üzere 5 kripto para birimini listesinden çıkarıyor

İşlem hacmi üzerinden piyasadaki en büyük kripto para borsası olan Binance , bugün yaptığı bir duyuru ile 5 kripto parayı listesinden çıkarmaya karar verdiğini açıkladı.

Binance ‘nin listesinden çıkarmaya karar verdiği tokenler ;

Binance tokenlerin ticaretini durdurma ve listesinden çıkarması ile ilgili yaptığı açıklamada , ” Yüksek standartlarda kalmaya devam etmelerini” sağlamak için projeleri düzenli aralıklarla gözden geçirdiğini söyleyerek. Binance ‘e göre, teslim edilen projeler son incelemeleri yaptıktan sonra artık gerekli standardı yerine getirmiyor açıklamasında bulundu.

Ayrıca listesinden çıkarma kararı almadan önce bazı kriterlerinin olduklarını belirterek bunlarıda şu şekilde sıraladı ;

  • Projenin projeye bağlılığı
  • Geliştirme faaliyetinin düzeyi ve kalitesi
  • Ağ / akıllı sözleşme istikrarı
  • Halkla iletişim seviyesi
  • Periyodik durum tespiti taleplerimize duyarlılık
  • Etik olmayan / sahte davranış kanıtı
  • Sağlıklı ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemine katkı

Binance , 22.02.2019 Türkiye saati ile 13:00 ‘da yukarıda belirtilen kripto paralar ve tokenler ile alım satım işlemlerini durdurmaya karar verdiklerini ve tüm işlem emirleri, ilgili işlem çiftlerinde işlem durdurulduktan sonra otomatik olarak kaldırılacaktır.Ayrıca Binance tüm bu kripto paraların çekilme işlemlerini 22.05.19 Türkiye saati ile 13:00 ‘a kadar desteklemeye devam edeceğini söylüyor.

Kasım ayında  Wall Street Journal tarafından yapılan bir haberde ,  Erik Voorhees ile ilişkili olan kripto kredi şirketi Salt Lending Holdings, ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu (SEC) tarafından 2017’deki 50 milyon dolarlık token satışından ötürü soruşturma altında olduğunu hatta Şubat ayında bir mahkeme celbi çıkarıldığı ortaya çıkmış idi.

SEC, SALT’ın ICO’sunun kayıtsız bir menkul kıymet teklifi olup olmadığını ve ayrıca şirketin yükseltilmiş fonları nasıl harcadığını araştırıyordu.

Kaynak : Binance

Yorum Yap

Yorum Yap