İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yeni Başlayanlar
  3. Bir Musluk’a ( Faucet ) Nasıl Katılınır?

Bir Musluk’a ( Faucet ) Nasıl Katılınır?

Bu makalede sizlere Bir Musluk’a Nasıl Katılınır? , Muslukların artılarını ve eksilerini tanımanıza yardımcı olacak ve küçük miktarlarda kripto para kazanmak için musluklara katılabilmenize yardımcı olacağım.

Bir kullanıcı olarak ihtiyacınız olan şey, gerçek depolama cüzdanına doğru bir işlem için yeterli olana kadar, paranızı nerede saklayacağınız, online-based microwallet ‘lar bunlar için kullanımı en kolay olanlarıdır.

Bitcoin adresinizi birçok siteye gönderirseniz bunun sonucu olarak ne olabileceği bilinmemektedir. Tüm işlemler için yalnızca bir  public address oluşturan cüzdanlar kullanırsanız, bu sizi hackerlar için daha izlenebilir hale getirebilir. Bu yüzden, musluk ödüllerini almak için güvenli Bitcoin veya altcoin cüzdanınızı kullanmamanız en iyisidir.

Bir Musluk’a Nasıl Katılınır?

Bir musluka katılmak için birkaç ön adım vardır ;

  1. Seçtiğiniz coin için bir alıcı adresi edinin : Bitcoin, Litecoin ve Dogecoin en yaygın olanlarıdır. Hataların ve adresinizin gereksiz şekilde açığa çıkmasını önlemek için normal depolama cüzdanınız yerine web tabanlı bir cüzdan veya bir microwallet kullanın.
  2. Bir musluk seçin ve ödülleri talep edin.
  3. Mevcut ödülü almak için musluğun özel talimatlarını izleyin.
  4. Çalışmayan siteleri kullanmayın. Tüm musluklar doğru bir şekilde çalışmaz bazıları hileleri, yönlendirmeleri ve açılır pencereleri kullanır.

Bir Musluk Servisine  veya Microwallet’a Katılın

Tercih ettiğiniz microwallet servisine giriş yapmak için e-postanızı kullanın. Ardından, seçtiğiniz adrese güvenli adresleri gönderebilir veya sadece mikro-kartınızla ilgili e-postayı ekleyebilirsiniz.

FaucetHub

Bu site, en sık rastlanan coinler ve tokenler için bir microwallet ile artı bir musluk toplayıcısıdır. Site ayrıca, daha kaliteli siteleri derecelendirerek seçmenize izin vererek yardımcı olur.

FaucetHub servisini kullanan bir musluk listesi vardır. (Http://bit.makejar.com/)

Cryptonator

Musluklara gönderilecek adres üretmek için ideal başka bir web tabanlı cüzdan servisi.

Basit bir kayıt işlemi gerektirdiğinden, bu hizmeti aracı bir cüzdan olarak kullanmak çok daha güvenlidir. Bazı servisler Cryptonator adreslerini reddediyor gibi görünüyor, sizin için en uygun olanı kullanın.

CoinPot Microwallet

CoinPot, birkaç Musluk’u kolayca bağlayan ve izleyen bir başka görsel olarak çekici mikro-servis aracıdır.

Reklam engelleyiciyi devre dışı bırakmayı unutmayın, aksi takdirde ödül talep edemeyebilirsiniz.

Musluklarınızı Organize Edin

Bir süre sonra, iyi çalışan ve çok fazla dikkat çekmeyen en sevdiğiniz musluklara sahip olacaksınız. Sadece bir tarayıcı sekmesinde açık tutun ve ödüllerle doldurun.

Cüzdanlarınızla kolayca uyumlu olan muslukları seçin. Prim ödülü almak kişisel tercih meselesidir. Zamanla, hangi muslukların amacına uygun olduğunu göreceksin.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap