1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Bitcoin Cash Fork Tamamlandı! Peki Son durum Ne ?
Trendlerdeki Yazı

Bitcoin Cash Fork Tamamlandı! Peki Son durum Ne ?

Bitcoin Cash forku sonunda gerçekleşti.BCHABC ve BCHSV arasındaki son durum nedir ?

bitcoincash-savaslari

Bitcoin Cash forku sonunda gerçekleşti. Blok zincir nihayet $BCHABC ve $BCHSV’ye bölündü.Şuan sadece birkaç borsa, durum hakkında bir fikir edinebilmek için pre-fork ticareti teklifinde bulunurken, tüm borsalar fork tamamladığında, hangi zincirin daha baskın olduğunu anlayabileceğiniz.

BCHABC net bir şekilde hashing power’a hakim gibi görünüyor Pre-fork ticareti günü % 44’ün üzerinde kazanırken, BCHSV % 58’lik bir düşüş kaydetti.

Her iki projede Poloniex’te 4,500 BTC işlem hacmi bulunmaktadır.

BCH sahipleri büyük olasılıkla $ BCH’lerini terk etmeye başlayacaklar ve topluluk hangi paranın daha baskın bir zincir olacağına karar vermeye başlayabilir. BCH zincirleri için önümüzdeki günlerde çok ilginç olacak bir şekil alacak gibi görünüyor.

Yeni oluşturulan iki zincir, gerçek zincir haline gelmek suretiyle üstünlük kazanmak istiyor. Hangi BCHABC ve $ BCHSV’nin hangi zincirli madencilerin işe yarayıp yaramadığına karar vermesi için bir hesapta yer alacaktır. Her iki projede de büyük çoğunluğun harcadığı güç, hiç kuşkusuz baskın zincirdeki daha popüler madeni paraya yol açacaktır. Halihazırda $ BCHABC, gücü güç sağlama açısından yönlendiriyor ve ayrıca BCHSV’nin 1 blok ötesinde. Şu anda, BCHABC’nin daha popüler bir zincir olduğunu ve önümüzdeki birkaç gün içinde dramatik bir şey olmadıkça, bunu yapmak kolay olurdu. Değişmesi pek olası görünmüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap