1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. BitGo, Goldman Sachs ve Galaxy Digital Ventures’dan 15 milyon dolar yatırım aldı

BitGo, Goldman Sachs ve Galaxy Digital Ventures’dan 15 milyon dolar yatırım aldı

BitGo, Goldman Sachs ve Galaxy Digital Ventures’dan 15 milyon dolar yatırım aldı

Bitcoin ve diğer blockchain varlıkları için bir güvenlik, uyumluluk ve saklama çözümü olan BitGo, bugün B Serisi fonlama turunun ikinci kapanışını açıkladı. Yeni yatırımcılar Goldman Sachs’ın Temel Stratejik Yatırımlar grubu ve Michael Novogratz tarafından kurulan bir girişim yatırım şirketi olan Galaxy Digital Ventures LLC, Valor Equity Partners, Craft Ventures, DRW ve Redpoint Ventures’a katılıyor.

Bu,bu turda toplanan toplam miktarı 57,5 ​​milyon dolara getiriyor. Bu fon, BitGo’nun 1 trilyon dolarlık kripto cüzdanındaki gelişimini destekleyecektir.

Geçtiğimiz aylarda, BitGo , ERC20 tokenleri , Stellar, Dash ve Zcash’ın depolanmasını gerçekleştirdi ve aynı zamanda dijital varlıkları depolamak için özel olarak tasarlanmış bir uzman saklama şirketi olan BitGo Trust Company’nin lansmanını duyurdu.

BitGo kurumsal sınıf yatırım hizmetleri alanında pazar lideridir ve kurumsal yatırımcılara blok zincir tabanlı para birimleri için güvenlik, uyumluluk ve saklama çözümleri sunmaktadır. Şirket, tüm dünyadaki bitcoin işlemlerinin % 15’ini ve tüm kripto para birimlerinde ayda 15 milyar dolar işleyerek, dünyanın en büyük on-chain bitcoin işlemcileri işlemcisidir. Dünyanın en büyük kripto para birimi alışverişini içeren ve 50’den fazla ülkeyi kapsayan bir müşteri tabanına sahiptir. BitGo’nun merkezi Palo Alto, Kaliforniya’da olup, Sioux Falls, Londra, Singapur ve Tokyo’da ofisleri bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap