1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Bittrex 27 Şubatta Güncelleme Nedeni ile Kapalı!
Trendlerdeki Yazı

Bittrex 27 Şubatta Güncelleme Nedeni ile Kapalı!

Popüler Kripto para borsası Bittrex yeni bir duyuru yayınlayarak , borsanın ” Teknoloji güncellemesi ” yapacağını belirterek 27 Şubat Çarşamba günü kapalı olacağını açıkladı.

Bittrex Teknoloji Güncellemesi

Popüler Kripto para borsası Bittrex yeni bir duyuru yayınlayarak  , borsanın ” Teknoloji güncellemesi ” yapacağını belirterek 27 Şubat Çarşamba günü kapalı olacağını açıkladı.

Bittrex ‘in yeni güncellemesi, ticaret platformuna yeni özellikler ekleyecek. Bunlardan bazıları ek fiat para yatırma seçenekleri, daha fazla sipariş türü, hesap yönetimi seçeneği ve daha fazlası..

Bittrex müşterileri planlanan güncelleme sırasında yaşanacaklar ;

Bittrex.com ve International.Bittrex.com çevrimiçi kalacaktır, müşteriler giriş yapmaya ve bakiyelerini kontrol etmeye devam edecek ve müşteri varlıkları güncelleme boyunca güvende kalacaktır.

Cüzdanlar 24 saat boyunca kullanılamayacaktır.Cüzdanlar tekrar çevrimiçi oluncaya kadar para yatırma ve çekme işlemleri devre dışı bırakılacaktır.

Tüm pazarlar çevrimdışı olacak ve alımlar yaklaşık 22: 00 UTC’den başlayarak üç saate kadar askıya alınacak.

Güncelleme sırasında, kısmen doldurulmuş olan siparişler iptal edilecektir. Diğer tüm açık siparişler sipariş defterlerinde kalacaktır.

Güncelleme tamamlandıktan sonra kullanıcılar , Bittrex ve Bittrex International kullanıcıları, yeni sistemleri sayesinde saniyede daha fazla sipariş verme kapasitesine sahip olacağından, belirgin şekilde daha hızlı sipariş defteri güncellemelerinin ve genel sipariş uygulamalarının tadını çıkaracaklar.Bittrex duyurusunda güncellemeden siparişlerinizin öncekinden 20 kat daha hızlı bir şekilde işlem yapılabileceğini belirtmekte.

Bittrex ve Bittrex International ‘da güncelleme ile yaşanacak ek iyileştirmeler ;

  • Maker-Taker ve likidite sağlayıcıları ve yüksek hacimli yatırımcılar için diğer özellikler
  • Hesaplarınıza fiat eklemenin yeni yolları
  • Hesap yönetimi iyileştirmeleri (tam işlem geçmişine, hesap özetlerine ve daha fazlasına erişim)
  • Piyasa Emirleri de dahil olmak üzere yeni sipariş türleri ve seçenekleri
  • Koşullu sipariş verirken rezerv fon ihtiyacını ortadan kaldıracak olan daha Esnek Koşullu Siparişler, koşullu işlemlerde para bağlamadan yatırımcılara daha fazla esneklik sağlar. (NOT: Koşullu Siparişler bu güncellenmiş işlevsellik yayınlanıncaya kadar devre dışı bırakılacaktır)

 

Yorum Yap

Yorum Yap