1. Ana Sayfa
  2. Borsalar
  3. Bittrex özelleştirilmiş ticaret uygulaması Tradedash ‘i satın aldı

Bittrex özelleştirilmiş ticaret uygulaması Tradedash ‘i satın aldı

Bittrex özelleştirilmiş ticaret uygulaması Tradedash 'i satın aldı

Popüler bitcoin ve kripto para ticaret platformu Bittrex , profesyonel ve kişisel müşterilere güvenli ve özelleştirilebilir ticaret deneyimi sağlayan bir ticaret uygulama aracı olan Tradedash ‘i satın alarak gerçek zamanlı ve ileri teknoloji tekliflerini daha da güçlendirdiğini duyurdu.

Tradedash, gelişmekte olan blockchain bazlı dijital varlık ekosistemi ile geleneksel ticaret pazarlarından kanıtlanmış teknikleri birleştiriyor. Tradedash kullanıcıları, desteklenen ticaret platformlarında hangi pazarları görmek istediklerini özelleştirebilir, tercih edilen para birimlerinde anında tahmin edilen fiyatları görebilir, bir kerede birden fazla sipariş vererek pozisyonlarını girip çıkarabilir ve pazar fırsatlarından yararlanmak için gerçek zamanlı uyarılar alabilir.

2017 yılında geliştiricileri Linus Petrén ve Wesam Mikhail tarafından kurulan Tradedash, yüksek hacimli dijital varlık yatırımcıları düşünülerek tasarlanmıştır. O zamandan beri platform, ticaret tecrübelerini desteklenmiş ticaret platformlarındaki gerçek zamanlı verilerle ihtiyaçlarına göre ayarlamak isteyen sofistike yatırımcılar için popüler bir çözüm haline geldi. Toplamda, Tradedash kullanıcıları birkaç milyar dolarlık sipariş vermişlerdir.

Yorum Yap

Yorum Yap