1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Blockchain.com, Custombox destekli bir donanım cüzdanı olan Lockbox’ı başlattı

Blockchain.com, Custombox destekli bir donanım cüzdanı olan Lockbox’ı başlattı

Blockchain.com cüzdanı ile uyumlu bir özel donanım cihazı Blockchain Lockbox geliştirdi.

Blockchain.com, kripto paralar için yazılım ve çevrimiçi cüzdan sağlayıcısı, kripto varlıkları için donanım cüzdan geliştiricisi olan Ledger ile yeni bir ortaklık duyurdu. Şirketler birlikte Blockchain.com cüzdanı ile uyumlu bir özel donanım cihazı Blockchain Lockbox geliştirdi.

Blockchain.com Lockbox, Blockchain.com kullanıcılarının kripto para birimi donanım ve yazılımlarının bir entegrasyonu aracılığıyla kripto varlıklarını sorunsuz ve güvenli bir şekilde depolamasına izin verecektir.Bireyler kripto varlıklarını nasıl yönettiklerini çeşitlendirmek istediklerinden, bir donanım cüzdanı kullanmak onların kriptolarını çevrimdışı saklamak için uygun bir alternatiftir.

Lockbox cihazı Blockchain.com’un milyonlarca kullanıcısına, Blockchain.com’un gözetimsiz yazılımını ve Ledger’in donanım güvenliğindeki uzmanlığından yararlanan kullanışlı bir çözüm sunuyor.

Lockbox, şirketlerimizin her ikisi de en iyi yaptığı şeyin bir yansımasıdır. Daha önce mekanımızda varolandan daha fazla işlevsellik sunan zarif bir yazılım ve donanım entegrasyonu oluşturduk. Lockbox’ı Blockchain kullanıcılarına sunmaktan heyecan duyuyoruz, böylece fonlarını kolayca çevrimiçi ve çevrimdışı olarak yönetebiliyorlar. CEO ve Blockchain.com'un Kurucu Ortağı Peter Smith

Blockchain.com Lockbox, kasım ayı ortasında başlayan teslimatlarla 25 Ekim’den başlayarak ön siparişler için kullanılabilir.Fiyatlar sitesinde 99 dolar olarak görülmekte. Erken müşterilere Lockbox’ın özel sürüm mavi versiyonu verilecek ve mevcut Ledger müşterileri Nano S cihazlarını Blockchain.com cüzdanına eşleştirebilecek ve ilave işlevsellik ve ticaret yapma kabiliyetinden yararlanabilecekler.

Yorum Yap

Yorum Yap