İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Blockchain teknoloji şirketi Diginex, Microsoft’un ScaleUp programına katıldı

Blockchain teknoloji şirketi Diginex, Microsoft’un ScaleUp programına katıldı

Diginex, ScaleUp programlarına katılmak için Microsoft’un titizlik ve seçim kriterlerini karşılayan dünyanın önde gelen teknoloji girişimlerinin arasına katılıyor.

diginex

Diginex bugün yaptığı bir açıklama ile Microsoft ScaleUp programının bir parçası olarak seçildiğini açıkladı. Bu özel 2 yıllık program, yüksek büyüme gösteren şirketlerin Microsoft’un uzmanlığından yararlanmalarını, işlerini ölçeklendirmelerini ve müşterilerine kurumsal değer katmalarını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Programdan mezun olanlar, Microsoft’un iç teknoloji uzmanlığına, yazılımına, altyapısına, özel desteğinin yanı sıra seçkin mezunlar ve akran ağına erişecekler. Program aynı zamanda yeni başlayanların ortak satış ve ortak pazarlama çabalarına katılmaları için fırsatlar da sundu.

Diginex için, Microsoft ScaleUp’a katılmak, iki şirket arasında derin teknik ve ticari sinerjiler sağlayacak, mevcut platformda güvenliği ve verimliliği artıracak ve nihayetinde müşteriler için değer sağlayacak.

“Programımıza başvuran şirketlerin % 2’sinden azı seçildi. Diginex, kurumsal düzeyde teknolojiye ve kurumsal müşteriler için araçlara odaklanmasından dolayı kalabalıktan açıkça göze çarpıyordu. ”
Microsoft’un Startups Global Başkanı , Annie Parker

Diginex, Microsoft Azure bulut platformunda “Diginex Trust” adı verilen işletmeler ve kuruluşlar için güvenli, kurumsal düzeyde bir araç geliştirmiştir. Araç, değişken kayıtları güvenli bir şekilde depolayan ve böylece riskleri azaltan, blok zinciri etkin bir bilgi sağlama ağı olarak tasarlanmıştır.

“Microsoft ScaleUp programına üye olmaktan ve teknolojimize olan güvenimizin ve dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birinin yaklaşımının netliği konusunda heyecan duyuyoruz. Gelişmiş, sağlam bir araç platformu yaratacak ve müşterilerimiz için nihai blok zinciri deneyimini sağlayacak uzun ömürlü bir ortaklığı dört gözle bekliyoruz. ”
Diginex CEO’su , Richard Byworth

 

 

diginex
Yorum Yap

Yorum Yap