1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Blockfolio 2.0 , Yeni görünümü ile kullanıcılara sunulmaya başlandı

Blockfolio 2.0 , Yeni görünümü ile kullanıcılara sunulmaya başlandı

1_8xpLyxnZ_RRmPkj7zVP29g

Blockfolio, piyasadaki en popüler kripto varlıkları izleme uygulamasına yönelik en son güncellemeyi kullanıcılarına duyurdu.Son A Serisi fonlamayı takiben şirket Blockfolio 2.0 için bazı yeni özellikler yayınladı.

Blockfolio 2.0 , Android ve iOS’ da bugün resmen kullanıma sunuldu.

Blockfolio 2.0, kullanıcıların deneyimini geliştirmek için aynı düzenin bir kısmı ile yeni bir tasarıma sahip olacak, yeni güncelleme özelliği kullanıcının seçmesi için aydınlık modu ve karanlık modunu içeriyor. Blockfolio ayrıca, şirkete göre uygulamada en çok talep edilen özelliklerden biri olan birden fazla portföyde varlıkları takip edebileceklerini de ekledi. Portföy geçişi, ana ekrandan sola kaydırma işlemi kadar basittir, her bir portföy renk seçiminize göre renklendirilir.

Blockfolio, favori projelerinizden doğrudan kripto duyurularını getiren sinyal feed’ini kullanmaya devam edecektir.

Blockfolio, pazara daha iyi bir genel bakış için her bir kripto para için global ortalama fiyat eklemiştir. Fiyat izleme ve işlemler artık daha kolay organizasyon için iki ayrı akış olacak. Kullanıcılar aynı zamanda çeşitli işlem çiftlerinden hisse senetlerini ve işlemleri konsolide edebilecekler.

Fee takibi ayrıca, kullanıcıların kapanış esnafında yaratılan kar veya zarar hakkında daha iyi bir fikir edinmesini sağlayacak şekilde uygulanır.

Blockfolio, uygulama ile borsa ve cüzdan entegrasyonu dahil olmak üzere yakında daha fazla duyurunun geleceği de belirtti.

Yorum Yap

Yorum Yap