1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Blockfolio Nedir?

Blockfolio Nedir?

Blockfolio nedir

Blockfolio, Android ve iOS’ta kullanılabilen bir kripto para portföyü izleme uygulamasıdır. Altcoin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor ve her yerdeki alıcılar, tüccarlar ve hodlers tüm yatırımlarını yönetmeyi zorlaştırıyor. Birçok kripto para farklı borsalara yayılmıştır.Peki kripto para sahipleri tüm bunları nasıl yönetmesi gerekiyor ?

Blockfolio Anasayfası

Son yıllarda birkaç çözüm ortaya çıktı ve Blockfolio, bu alanda hızla güçlü bir ün kazandı. Şirket bugüne kadar 4,5 milyondan fazla kullanıcı çekmiştir ve iyi bir büyüme gösteriyor. Şimdi, işleminin beşinci yılında, izleme uygulaması 6.000’den fazla coin ve 300’den fazla kripto para birimi borsası hakkında bilgi sunuyor.

Özellikler

Ücretsiz ve Özel

Uygulamayı indirmek tamamen ücretsizdir ve hiçbir yerde izinsiz reklamları yoktur. Bu proje blok zinciri tabanlı bir proje değil, tüm verilerin merkezi bir yerde bir sunucuda depolandığı anlamına geliyor. Neyse ki, bu bir sorun değil çünkü herhangi bir tür kişisel bilgiyi kaydetmenizi veya iletmenizi gerektirmez. Hemen hemen her hizmetin kişisel bilgilerinizi kaydetmeye çalıştığı bir dünyada, bu büyük bir avantajdır.

Grafik ve Fiyat Uyarıları

Grafik oluşturma uygulaması oldukça kaygandır ve bir kullanıcının özellikle işleminiz için bir borsa kullanma eğiliminde olmanız durumunda, kripto para birimlerini global ortalamaya veya belirli bir borsaya göre fiyatlandırmasını sağlar. Bu tür uygulamalarda beklendiği gibi, tüm portföyünüzü çeşitli zaman dilimlerine göre takip edebilirsiniz.

Bir başka temiz özellik de fiyat uyarıları. Bu, özellikle gün boyu çizelgeleri izlemek istemeyen önceden tanımlanmış hedefleri olan insanlar için faydalıdır. Bazı değişim veya grafik uygulamaları henüz bunu sunmuyor. Bir günlük tüccar veya uzun vadeli bir yatırımcı olun, sadece gerçekten gerektiğinde size bildirilmesinde yardımcı olur.

Blockfolio Sinyali

Sinyal, token oluşturucuları ve sahiplerini uygulamada bir araya getiren nispeten yeni bir özelliktir. Signal’ın arkasındaki yeni fikir, Telegram ve Discord gibi diğer ICO kanallarında bulunabilecek çok sayıda gürültüyü filtrelemektir.

Sinyal, token sahiplerinin en sevdikleri projelerden güncelleme yaptıklarında ilgili güncellemeleri almalarını sağlayan tek yönlü bir bildirim sistemidir. Tek yönlü burada anahtar ifadedir, çünkü ilgili bilgileri bulmak için suratlar, çizgiler ve sayfalar arasında gezinme, trolling ve önemsiz metinler gerçek bir acı olabilir.

Blockfolio’nun platformda haftada iki kez yayın yapan 300’den fazla ekibi var.

Yorum Yap

Yorum Yap