1. Ana Sayfa
  2. Wallet
  3. Blockstream , Yeni ve daha güçlü cüzdanı Blockstream Green ‘i piyasaya sürdü

Blockstream , Yeni ve daha güçlü cüzdanı Blockstream Green ‘i piyasaya sürdü

blockstreamgreen

Blockstream , yeni bitcoin cüzdanı Blockstream Green ‘i piyasa sürdü.Green,Blockstream ‘in GreenAddress Bitcoin mobil cüzdanına yapılan önemli bir güncellemedir.Hız ve performans için sıfırdan yeniden inşa edilen arayüz , birinci sınıf bir kullanıcı deneyimi sağlamak için tamamen yeniden tasarlanmıştır.

Blockstream uygulamayı Uluslararası kullanıcıları için yeni uygulamasını Çince, Hollandaca, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, İspanyolca, Rusça ve Ukraynaca da dahil olmak üzere çeşitli diller sunuyor.

Green, iOS ve Android uygulamalarını sıfırdan yeniden inşa ettik. Yeni Green Development Kit’e dayanarak , Green hız ve performans için optimize edilmişken, kullanıcılara üst düzey bir Bitcoin uygulamasından bekledikleri kullanıcı deneyimini sağlamak için arayüz tamamen yeniden tasarlandı.

Hem Bitcoin hem de güçlü kullanıcılar, Green’in yeni kullanıcı arayüzünün arkasında güçlü bir özellik bulacak:

  • Multisig Two-Factor Authentication: Green, uygulama tabanlı Two-Factor Authentication (2FA) kullanarak, kullanıcının cüzdanını hırsızlık ve hırsızlığa karşı koruyan multisig sunar.
  • Donanım cüzdan desteği: Android kullanıcıları, ekstra güvenlik için Trezor veya Ledger donanım cüzdanı ile anahtarlarını çevrimdışı duruma getirebilir.
  • Gizlilik odaklı: Hesap oluşturmak için belge, kişisel bilgi veya KYC gerekmez. Sadece cüzdan kurtarma amacıyla bir e-posta adresi gereklidir. Ayrıca Tor üzerindeki bağlantıları da destekler
  • Kendi node’nuza bağlanın: SPV için tam bir node belirterek güveni en aza indirin.

İki yeni yazılım kütüphanesine dayanan Green Development Kit ve libwally , Blockstream Green tamamen açık bir kaynaktır. Geliştiriciler, sağlam Yeşil kod tabanına dayalı olarak kendi cüzdan uygulamalarını geliştirmekte, genişletmekte ve hatta başlatmakta özgür olacaklardır.

 

Green ekibi, yazılımın 2013 yılında piyasaya sürülmesinden ve GreenAddress tarafından 2016’da Blockstream tarafından satın alınmasından bu yana bazı büyük başarılar elde etti.

Yorum Yap

Yorum Yap