1. Ana Sayfa
  2. Ethereum
  3. CME Group Ether ile ilgili endeksi güncelledi
Trendlerdeki Yazı

CME Group Ether ile ilgili endeksi güncelledi

CME Group , Bitcoin Referans Oranı ve Gerçek Zamanlı Endeks'i piyasaya sunma konusundaki tecrübesi ve bilgisi, Ether-Dollar Referans Oranı ve Gerçek Zamanlı Endeksini başlatmalarını sağladığını belirtiyor

CME Group Ether ile ilgili endeksi güncelledi

CME Group, Cuma günü yaptığı açıklamaya göre, 15 Temmuz’da gerçekleşecek olan etere bağlı referans oranını ve endeksini değiştiriyor.

New York merkezli fintech firması Paxos ‘un borsası olan itBit, Bitstamp ve Kraken’e katılan iki finansal araç için veri sağlayacak. Şirkete göre, her ikisi de 2018’de başlatılan endekslerin yöneticisi olarak Crypto Tesisleri çalışmaya devam edecek.

Şirket, CME’nin endekslere katılımcı olarak dahil edilme kriterlerini karşıladığını belirtti. Buna ek olarak, kaynaklara göre borsa işleminin ikinci en büyük şifreleme para birimine bağlı bir geleceğin başlatılmasına yaklaşmakta olduğuna işaret edebilir.

Anonim bir kaynak ,

“Endekslerinin sağlamlığını arttırmak zorundalar. Ether ‘in gelecek için hazır olduğunu düşünüyorum.“ dedi.

Kaynak, güvenilir veriler olmadan, nakit olarak ödenmiş bir geleceğin kolayca idare edilebileceğini veya temel varlığın gerçek fiyatını temsil edemeyeceğini belirterek dahası CME’nin hesaplanmış nakit vadeli işlemlerinin örtülü sınırlaması , her zaman spot borsalardan elde edilen pazar verilerine ihtiyaçı olduğunu söyledi.

The Block ‘a konuşan CME Group, ETH endeksine ve referans oranlarına odaklandıklarını ve hareketin yakın gelecekte ETH’nin geleceğini gösterip göstermediğini açıklamayacağını belirtti.

Yorum Yap

Yorum Yap