1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. COINiD Group, geliştirilmiş bitcoin depolaması için yeni uygulama başlattı

COINiD Group, geliştirilmiş bitcoin depolaması için yeni uygulama başlattı

COINiD Group bugün kullanıcı güvenliğini ön planda tutan yeni Bitcoin (BTC) depolama çözümünün canlı lansmanını duyurdu.

COINiD Group, geliştirilmiş bitcoin depolaması için yeni uygulama başlattı

COINiD Group bugün kullanıcı güvenliğini ön planda tutan yeni Bitcoin (BTC) depolama çözümünün canlı lansmanını duyurdu.Tam bir SegWit desteğine sahip, işlemlerin seri olarak yapılmasına izin veriyor ve özel donanım satın almaya gerek kalmadan çevrimdışı depolama olanağı sunuyor.

COINiD kullanıcıları ile aynı uygulamada hem sıcak hem de soğuk hesapları için depolamayı seçebilirsiniz.Kullanıcılar aynı zamanda kolay erişim için paraları saklamak için sıcak bir cüzdan kurabilirken, uygulama aynı zamanda ayrı bir iOS veya Android cihazına erişim ile paranı çevrimdışı saklayabileceğiniz entegre bir soğuk cüzdanda güvenilmez bir güvenlik sunuyor. Her şey basit ve sezgisel bir arayüzde paketlenmiştir.

Uygulamanın çapraz platform desteği var ve iOS veya Android cihazıyla herkes tarafından erişilebilir.

COINiD nedir?

COINiD bir uygulama paketidir, Bitcoin COINiD Cüzdanı ve COINiD Vault.

  • CoINiD Cüzdanı, kullanıcının işlem geçmişini , balance takip edebiliyor ve kullanıcının bitcoin almasına ve COINiD Vault ile imzalanacak işaretsiz Bitcoin işlemleri oluşturmasına izin verir.
  • COINiD Vault, kolay erişim için COINiD Cüzdan ile aynı cihaza kurulabilir, ancak aynı zamanda ayrı bir çevrimdışı cihazda saklanabilir, böylece cüzdan soğuk bir cüzdan olarak kullanılabilir.

COINiD Cüzdanı, QR kodları veya BLE (Bluetooth Low Energy) yoluyla çevrimdışı COINiD Kasası ile iletişim kurar. Bu nedenle, özel anahtarlar, kullanıcının tam denetimde olmasını sağlayan çevrimiçi ortamlara asla maruz kalmaz.Uygulama aynı zamanda COINiD Kasasında oluşturulan adresleri doğrulamak için yeteneği sağlar. Bu, cüzdanı tutan cihazın infiltre edilmediğini teyit etmek için ekstra bir güvenlik adımıdır.

Tam SegWit desteği, işlem harmanlama ve akıllı ücret tahmini, kullanıcı için işlem ücretlerini en aza indirir. M-cüzdan ayrıca Bech32 adreslerini oluşturmayı ve göndermeyi de destekler.

Yorum Yap

Yorum Yap