1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Coinmine PoW Kripto para madencilik cihazı ve cüzdanı için ön siparişi başlattı
Trendlerdeki Yazı

Coinmine PoW Kripto para madencilik cihazı ve cüzdanı için ön siparişi başlattı

Coinmine bugün , hardware ve wallet yapım ve bakımını kolaylaştıran ve otomatikleştiren amiral gemisi ürünü satışa sunuldu.

coinmine

Coinmine bugün , hardware ve wallet yapım ve bakımını kolaylaştıran ve otomatikleştiren amiral gemisi ürünü satışa sunuldu.Coinmine, tescilli bir işletim sistemi tarafından desteklenen, tek bir eklenti kripto cihazı ve mobil uygulaması ile birkaç farklı DIY donanım ve cüzdan çözümü ihtiyacını değiştirmekte.

Coinmine’nin işletim sistemi MineOS, Ethereum, Ethereum Classic, Monero ve Zcash dahil olmak üzere bir cihaz üzerinde farklı ağ türlerini çalıştırmayı mümkün kılıyor. Otomatik güncellemelerde, MineOS, Bitcoin Lightning, Grin, Dfinity ve Filecoin gibi yeni kripto ağlarına da erişim sağlayacaktır.

Cihaz, kullanıcıların PoW madenciliğine katılmalarını ve tüm süreci telefonlarından kontrol etmelerini sağlamakta.Kullanıcılar istedikleri zaman kripto paraları değiştirebilir ya da hesabına ek olarak Coinmine Ones ekleyebilirler.

Debut cihazı, Coinmine One, çeşitli donanım çözümlerini tek bir kişisel cihazda birleştiriyor

Başlamak için, kullanıcılar cihazı takıp, uygulamayı açın ve güç vermek istedikleri kripto ağını seçin. Oradan, Coinmine mobil uygulaması denetler ve her yerden Coinmine One’nın aktivitesini takip eder.Kullanıcılar kazandıkları kriptonun ne kadarını kazandığını görebilir, başka bir kriptoya geçebilir ya da okunması kolay merkezi bir panodan kendi hesabına ek Coinmine cihazları ekleyebilirler.

Şirket, Parabase Ventures, Social Leverage, Wonder VC, Arrington Capital ve Balaji Srinivasan, Brian Norgard, Anthony Pompliano, Ryan Hoover, Josh Jones, Penelope Linge ve Tom McInerney gibi melek yatırımcıları tarafından destekleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap