1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Cryptic Labs ve LongHash blockchain araştırması için stratejik ortaklık kuruyor

Cryptic Labs ve LongHash blockchain araştırması için stratejik ortaklık kuruyor

crypticlabs

Cryptic Labs ve LongHash, bugün blockchain start-up’larını birlikte inkübe etmek ve blockchain teknolojisi bağlamında cryptography anlaşılmasını ve araştırılmasını desteklemek için stratejik bir ortaklık olduğunu açıkladı.

Baş bilim adamı Dr. Whiteld Die tarafından yönetilen Cryptic Labs, cryptology ve siber güvenlik alanında uzman olan özel bir danışman ekibiyle bir araştırma hızlandırıcısıdır.2015 Turing ödülü Awardee olarak, Profesör Whiteld Die bir Amerikan cryptography ve Martin Hellman ve Ralph Merkle ile birlikte publick-key cryptography öncülerinden biridir.

Bu arada, LongHash, aynı zamanda start-up’lar için kapsamlı bir hizmet paketi sunan bir inkübatör koluna sahip olan blockchain teknolojisindeki hızlanma ve geliştirme için küresel bir platformdur.

Cryptic Labs’ın Yönetici Direktörü ve Kurucu Ortağı olan Humphrey Polanen, “Bu ortaklık çok stratejik bir anlam ifade ediyor ve Blockchain ve halkımızın veri ve ekonomi üzerindeki etkisini eğitmek için misyonumuzu ilerletiyor.Cryptic Labs’ı, coğra olarak genişleyen ve LongHash’ın blockchain start-up’larındaki yatırım uzmanlığına ulaşmaya teşvik ediyor.

LongHash (Singapur) CEO’su Emma Cui, “Humphrey, Profesör Die ve ekibi ile çalışmaktan heyecan duyuyorum.Uzmanlıkları ve küresel ağımızla, blokta start-up’lara büyük değer katabileceğimize inanıyorum. ”

Nitelikli blockchain ile ilgili projeleri kapsamlı kaynaklarla birlikte kullanabilmenin yanı sıra, bu işbirliği, her iki tarafın da cryptography ve blockchain teknolojisinin anlaşılmasını etkin bir şekilde teşvik etme konusundaki ortak odakları üzerinde yakın bir şekilde çalışma fırsatı yaratmaktadır.

Blockchain uygulamasında kriptoloji ve güvenlik konularına vurgu yapan Cryptic Labs, dünyanın önde gelen cryptography kurslarını sunmak için LongHash’ın küresel ağını, özellikle de güçlü Asya varlığını kaldıracaktır.

Blockchain girişim dev Fenbushi Sermaye ve kar amacı gütmeyen araştırma kurumu Wanxiang Blockchain Labs tarafından desteklenen LongHash Şanghay, Hong Kong, Japonya ve Singapur’da bir varlığı ile blockchain start-up için bir inkübatör.

Yorum Yap

Yorum Yap