1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Digital Asset Custody Company’den Yeni Gözetim Çözümleri

Digital Asset Custody Company’den Yeni Gözetim Çözümleri

digitalasset

Digital Asset Custody Company ( DACC ) , dijital varlıkları elinde bulunduran kurumsal yatırımcılar için bir saklama çözümü olan privacy coin Zcash ile artık vesayet desteği sağlayabileceğini duyurdu.

Digital Asset Custody Company , kullanıcıların dijital ayak izlerini ve gizliliklerini online olarak yönetmelerini sağlayan bir token olan Horizen’i (eski adıyla ZenCash) destekleyen ilk üçüncü taraf gözetim çözümüdür.DACC, hedge fonları, özel sermaye şirketleri, aile ofisleri, devlet servet fonları ve token ihraççıları da dahil olmak üzere bir dizi kurum için 90 dijital varlığın ve 12 blokun güvenli bir şekilde gözetim altına alınmasını sağlıyor.

Matthew Johnson, DACC şirketinde Co-Founder ve Chief Product Officer ,

“Birçok yatırımcı ve kullanıcı için gizlilik ve güvenlik, kripto para ve blok zincirinin kalbinde yer alıyor. Bunu akılda tutarak, Horizen ve Zcash’ı tutanlara güvenilir ve güvenli bir gözaltı çözümü sunmaktan gurur duyuyoruz. Her iki kriptosunun arkasındaki ekipler, finansal hizmet ve teknolojide yenilikçi çözümler peşinde koşuyor, yatırımcılardan büyük ilgi görüyor ve düzenleyici veya müşteri durum tespiti amacıyla kurumsal kalite gözetimine ihtiyaç duyuyor. ”

Yorum Yap

Yorum Yap