1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. DMarket , Bugün Unity Technologies Asset Store’da kullanıma hazır yazılım geliştirme kitini (SDK) piyasaya sürdüğünü açıkladı 

DMarket , Bugün Unity Technologies Asset Store’da kullanıma hazır yazılım geliştirme kitini (SDK) piyasaya sürdüğünü açıkladı 

dmarket-unity

DMarket , bugün Unity Technologies Asset Store’da kullanıma hazır yazılım geliştirme kitini (SDK) piyasaya sürdüğünü açıkladı.

Asset Store’da SDK’nın bulunması, oyun geliştiricilerin ve oyuncuların DMarket (DMT) ile ilk kez oyun içi ürünlerden para kazanmalarını sağlıyor.

DMarket’in SDK’sıını kullanarak geliştiriciler, oyunlarını DMarket’e kolayca bağlayabilir, gelir akışı ekleyebilir, uzun ömürlü ücretleri alabilir, tüketici gelirini artırabilir ve temel topluluk büyümesini etkileyebilir. DMarket SDK ile dünya çapında yaklaşık 770 milyon Unity oyuncusu, sanal öğelerini tek bir tıklama ile güvenli bir şekilde para kazanma fırsatına sahip olacak.

Vlad Panchenko, CEO ve DMarket Kurucusu ;

“Oyun müşterilerimiz arasında talep artışı, oyun içi eşya alım satımı, toplanması ve alışverişi yapıyor. Stratejik ortağımız Unity Technologies’le birlikte, DMarket’in oyun geliştiricileri ve oyuncuları için yeni para kazanma fırsatları sunarak bu talebi karşılayabilmesinden memnuniyet duyuyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap