1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Dragonchain yeni ABD Interchain patentini açıkladı

Dragonchain yeni ABD Interchain patentini açıkladı

Dragonchain, başarılı bir şekilde kayıt edilmiş yeni bir patent duyurdu.

Dragonchain yeni ABD Interchain patentini açıkladı

Dragonchain’nin yeni patenti , kurumsal düzeyde bir blockchain çözümü ile işletmeleri güçlendirmeyi hedeflediğini gösterecek.

Dün, Dragonchain’nin Medium hesabından yaptığı duyuru, Interchain olarak adlandırdığı yeni patenti açıklmakta : Blockchain teknolojisiyle internete yeni bir değer katmakta öncülük ediyor.

Interchain, basitçe, hem kamu hem de özel olarak tüm blokların güvenli bir şekilde bağlanabildiği ve etkileşimde bulunabileceği yoldur.

Dragonchain CEO’su Joe Roets, patenti “blok zincir inovasyonundaki liderliğimizin ve teknoloji alanına sağlanan çözümlerin evrimini temsil etmek” olarak açıkladı. Roets, yeni patentin variou blockchain çözümlerinin birleşik çabalarını kullanacağına ve işletmeleri güçlendireceğine inanıyor “Bitcoin ve Ethereum’un kombine güvenliği ve bu toplulukların inovasyonuna erişim ile köklü işlemleri hayal edin.”

Zincirlemenin amacı, kullanıcıların birden fazla blokta çalışmasına izin vererek çeşitlendirilmiş bir etki bırakmaktır. Etkiler daha hızlı işlemlerin yanı sıra azaltılmış operasyonel maliyetleri de içerecektir.

Dragonchain projedeki esnekliği, güvenliği ve faydaları arttırmak için Interchain patentinden faydalanmaya çalışacak, sonuçta “Blockchain tabanlı bilgi işlem için multi-chain, multi-network ve multi-token’ li bir geleceği öngörüyoruz” diyor Matthew Roszak
Yorum Yap

Yorum Yap