1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Edge Wallet 1.4.0 versiyonu , ShapeShift’i entegre ederek, Changelly, XLM ve XRP’yi ekledi

Edge Wallet 1.4.0 versiyonu , ShapeShift’i entegre ederek, Changelly, XLM ve XRP’yi ekledi

edge-wallet

Edge, kripto para güvenlik çözümü ve çok varlıklı cep telefonu cüzdanı, kullanıcıların cüzdanlarını güvenli bir şekilde satın alma, satma ve satma becerilerini geliştirirken kullanıcı gizliliğini arttıran Edge cüzdanına önemli bir sürüm güncellemesini duyurdu.

Yeni piyasaya sürülen 1.4.0 sürümü, ek borsa desteği için önde gelen borsalar olan Changelly.com ve ShapeShift’i entegre ediyor ve kullanıcılara ilk merkezi olmayan kripto fiyat avcılığı hizmeti sunuyor. Buna ek olarak, güncelleme Stellar (XLM) için destek ekledi ve kullanıcıların kredi kartı ile Ripple (XRP) satın almalarını sağlıyor.

Temel hedefimiz topluluğumuza en uygun veri güvenliğini korurken kripto para birimini satın almak, işlemek ve depolamak için piyasadaki en uygun platform sağlamaktır. Güncelleme ile , Edge cüzdan kullanıcılarının mevcut en rekabetçi işlem seçeneklerine erişebilmelerini ve son teknoloji güvenlik ve kullanıcı gizliliği ile kullanımı kolay ürünler oluşturma misyonumuzu geliştirmesini sağlıyor. Edge CEO'su Paul Puey,

Changelly.com, Edge cüzdan kullanıcılarına Stellar, ZCoin ve EOS dahil olmak üzere ek paralara erişim sağlayacaktır. Güncelleme ayrıca, ShapeShift üyeliğini de destekliyor, böylece Edge kullanıcıları daha yüksek ticari limitlere ve ödüllere erişebiliyor. Ayrıca, Edge cüzdanının yeni başlatılan kripto fiyat avcılığı hizmeti, ilk kez gözaltına alınmayan, en iyi fiyat borsa hizmeti olacaktır.

1.4.0 sürümünde ayrıca, çok talep edilen bir özellikde bulunmaktadır : Kullanıcıların tercih ettikleri Electrum server node’ları bitcoin dahil çeşitli para birimlerine ( Bitcoin Cash, Dash, Litecoin, ve Qtum ) bağlantı için seçebilmelerini sağlıyor. Bu değişiklik, kullanıcılara gizlilik, hız, yakınlık ve daha fazlası gibi istenen özellikleri önceliklendiren node ‘ları seçme seçeneği sunar.

Güncelleme, dünya çapındaki Edge cüzdanına erişimi artırmak için İspanyolca, İtalyanca, Rusça ve Portekizce dahil olmak üzere yeni dil seçeneklerini destekleyecektir.

Edge cüzdanının 1.4.0 sürümü iOS ve Android’de kullanılabilir .

Yorum Yap

Yorum Yap