1. Ana Sayfa
 2. Altcoin
 3. Einsteinium (EMC2) Coin Nedir ?

Einsteinium (EMC2) Coin Nedir ?

Einsteinium (EMC2) Coin Nedir ? , Bitcoin benzeri bir kripto para birimidir.Bilimsel araştırmalara, BT ve kripto para birimi projelerini en iyi şekilde desteklemek için hayırsever bir amaca sahiptir.Topluluk üyeleri hangi değerli projelere para ödülü vereceklerini de oylayabiliyorlar.

Einsteinium Vakfı, 7 Nisan’da Montreal’de kayıtlı ve 882658-4 numaralı NPO şirketiyle resmi bir Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş oldu. Kriptokrasi dünyasında kayıtlı olmak üzere bilimsel araştırmaya adamış olan ilk kâr amacı gütmeyen Einsteinium Vakfı, her türlü gelecekteki bilim projelerini desteklemek için hibe temin etmeyi ve dünya üzerindeki diğer NPO’larla uzun süreli ilişkiler kurmayı umuyor.

EMC2, madencilikle uğraşan her bloğun% 2’sini otomatik olarak bağış için kullanılacak Vakıf Fonu’na bağışta bulunur. Einsteinium madenciliği, Epoch’lara bölünmüştür: her Epoch, 36000 blok paralar ve yaklaşık 25 gün sürmeyi hedefliyor. Her bir Epoch’un sonunda her 25 günde bir, yeni bir çığır açan bilimsel neden, Einsteinium Vakfı finansmanını almak üzere seçildi.

EMC2 Bitcoin’e benzer şekilde, Einsteinium, premium olmadan piyasaya sürülen distributed peer-2-peer dijital para birimidir. EMC2, uzun soluklu madencileri ödüllendirmek için Wormhole Mechanics’in birincil yeniliğini uygular . Her Solucan deliği olayı, her çağda rasgele meydana gelir ve 180 blok uzunluğundadır ve blok başına 2970 EMC2 ödül kazanır.

Einsteinium (EMC2) Coin Fork

Einsteinium (EMC2) Coin için 3 gün içinde bir Hard Fork beklenmekte , Fork ‘tan önce cüzdanlarınızı güncellemeniz gerekmekte.Aldığınız veya alacağınız Coin’leri Kendi belirttiği wallet’larda tutabilir yada sitesindeki açıklaması üzerine Poloniex borsasının forku destekleyeceği için Poloniex ‘te Einsteinium (EMC2) Coin ‘leri saklayabilirsiniz , böylece herhangi bir bölünmeden karlı çıkabilirsiniz.

Fork için geri sayımı http://hfcountdown.emc2.foundation/ buradan takip edebilirsiniz.

Einsteinium Spesifikasyonları

 • Algoritma : Scrypt PoW
 • Toplam Einsteinium: 299.792.458
 • Blok Saati: 60 sn
 • RPC Bağlantı Noktası: 41879
 • Bağış:% 2.5 (Hazırlanan her bloğa entegre edilmiştir)

Block Explorer

 

Einsteinium (EMC2) Coin Destekleyen Borsalar

Resmi web sitesi : https://www.emc2.foundation/

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. Avatar

  Merhabalar bu emc2 nin madenciligini nasil yapacagiz birisi detayli bir sekilde anlatabilir mi rica etsem

 2. Avatar

  Merhabalar, Einsteinium Madenciliğine henüz başlanmadı bir açıklama yapıldı madencilik algoritmasına değiştirileceği şeklinde ama henüz madencilik yapılamıyor.

  Bu konudaki gelişmeleri takip etmekteyiz. Herhangi bir madencilik durumunda tüm bilgileri ilk bizim yayınlayacağımızdan emin olabilirsiniz 😉

  Bizi Takip etmeye devam edin .. 🙂