1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Elastos, Android’de DApp tarayıcı platformunun v1’ini başlattı

Elastos, Android’de DApp tarayıcı platformunun v1’ini başlattı

Elastos Carrier, 1 Milyondan Fazla Ağ Düğümü Kuruyor

Elastos akıllı web ağının geliştirilmesinden sorumlu kuruluş olan Elastos Vakfı, kısa bir süre önce dApp’lerin Elastos ekosistemine göz atmanın resmi platformu olan elastOS v1.0.0 ‘ın lansmanını duyurdu.

Önerilen Yazı

DApps (Merkezi Olmayan Uygulamalar) Nedir?

elastOS, bir DPoS oylama dApp ve bir dApp içinde barındırılan bir blockchain explorer web uygulaması ile Elastos ekosistemindeki mevcut işlevleri destekler.Platform, Elastos altyapısının tüm yönleriyle uyumlu bir çekirdek özellik olarak entegre bir Cüzdan dApp ‘da sağlar.

Cüzdan, kullanıcıların ELA ana zinciri DID (Digital ID) Sidechain aracılığıyla ödeme göndermesine ve almasına izin verir ve üçüncü taraf uygulamalarının ödemelerle kolayca entegre olmasına ve yetkilendirme talep etmesine izin verir. elastOS ayrıca, Elastos Carrier ve DID Sidechain için kullanıcıları temel özellikler hakkında bilgilendirmek ve geliştiricilerin kendi merkezi olmayan uygulamalarını oluşturmak için bu teknolojileri kullanmalarına izin vermek için demolar içerir .

Gelecekteki geliştirmelere hazırlanmak için, elastOS bir dApp mağaza uygulaması, dApp mağaza sunucusu, bir QR Code dApp ve üçüncü taraf geliştiricilerin doğrudan elastOS üzerinde dApp oluşturmasına, hatalarını ayıklamasına, imzalamasına ve yayınlamasına izin veren geliştirici dostu araçlarla birlikte gelir.

Elastos Vakfı’nın mevcut işlevleri genişletmek, yeni özellikleri artırmak ve yeni dApp’ler ve diğer teknolojiler için destek eklemek için çalıştığı için elastOS’un geliştirilmesi ve değiştirilmesi devam eden bir proje olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap