1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ethereum Vakfı Yıllık Fonunu Açıkladı

Ethereum Vakfı Yıllık Fonunu Açıkladı

Ethereum Vakfı Yıllık Fonunu Açıkladı

Cointelegraph tarafından paylaşılan bir haberde , Şirketin genel müdürü Aya Miyaguchi 10 Mayıs’da ConsenSys Ethereal Zirvesi’nde , Ethereum Vakfı’nın önümüzdeki 12 ay içinde ekosisteminde farklı projeler üzerinde 30 milyon $ harcamayı planladığı belirtiliyor.

Gelecek yıl Vakıf, Ethereum 1.x’in mevcut Proof-of-work (PoW) algoritması ve genel çekirdek desteği ve gelişim artırma bilinci üzerine çalışmayı içeren Ethereum’un performans ve güvenliğinin iyileştirilmesi için fon tahsis edecek altcoin hakkında ilişki geliştiren ve diğer konular arasında yeni yetenekler çeken hackathon’lar düzenleyerek.

Vakıf ayrıca, Ethereum ’a akademik müdahalenin getirilmesine yönelik bir teklifte bulunmayı amaçlayan ve üst düzey araştırmacı ve geliştiricilerin ilgisini çekecek ve akademik ekiplere ve organizasyonlara hibe verecek. Miyaguchi, şirketin de yüksek potansiyele küçük yatırımlar yapmak istediğini söyledi.

Belirli projelerle ilgili olarak, Miyaguchi, Vakfın Ethereum altyapısına finansman sağlamayı amaçlayan deneysel, merkezi olmayan bir sistem olan MolochDAO’yu desteklemeye karar verdiğini açıkladı. Miyaguchi ayrıca, bir sonraki Ethereum Devcon, Devcon 5’in 8-11 Ekim tarihleri ​​arasında Japonya’nın Osaka kentinde gerçekleşeceğini açıkladı.

Yorum Yap

Yorum Yap