1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ethos Universal Wallet 2.0 Yayınlandı!
Trendlerdeki Yazı

Ethos Universal Wallet 2.0 Yayınlandı!

Ethos , Universal Wallet 2.0 güncellemesi ile birlikte daha hızlı işlemler, daha düşük ücretler ve BCH desteğini beraberinde getiriyor.

Ethos Universal Wallet 2.0 Yayınlandı!

Ethos , Ethos Universel Wallet ‘ın en büyük güncellemelerinden biri olan Update 2.0 ‘ı yayınladığını duyurdu.Update 2.0 ile, daha hızlı bir cüzdan , daha ucuz işlemler ve bir çok yeniliği beraberinde getirdi.

Artık 2 kat daha hızlı

2.0 sürümüyle beraber sunucularını taşıyarak sistemlerini geliştirdiklerini , büyük ölçekli veri taşıma işlemiyle kullanıcıların uygulamadaki çeşitli özellik ve işlevlerde uygulama hızında önemli bir artış yaşayacaklarını belirttiler.

Bitcoin Cash Artık Universal Wallet ‘da

Ethos 2.0 güncellemesi beraber Bitcoin Cash ‘ide cüzdanlarına ekleyerek Bitcoin Cash kullanıcılarının artık SmartWallet’larına ekleyebileceklerini , cüzdanınıza aktarabilir ve pim ve biyometrikleriniz ile güvence altına alarak saklayabilirsiniz. Bitcoin Cash göndermeniz veya almanız gerekirse, bunu bir QR kod adresini tarayarak anında da yapabilirsiniz.

Ayrıca Ethos geliştiricileri yaptığı açıklama ile , Bitcoin ( BTC ) işlemlerinde Fee hesaplama işlemini optimize etmeye çalışarak , güncelleme ile kullanıcılar BTC işlem ücretlerini %20 ‘ye kadar düştüğünü görebileceklerini söylediler.

ETH ve ERC20 Token Transfer İşlemleri

Bu güncelleme ile Ethereum Node ‘ları yükselttiklerini böylece, ETH ve ERC20 tokeninin cüzdanlara transferinin blok zincirinde yapılan birkaç onaydan sonra çok daha hızlı görünececeğini belirtiyorlar.

Yorum Yap

Yorum Yap