1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Ethos, Universal Wallet için yeni kripto-fiat ağ geçidi sağlamak için Voyager ile işbirliği yaptı

Ethos, Universal Wallet için yeni kripto-fiat ağ geçidi sağlamak için Voyager ile işbirliği yaptı

ethos , voyager ile işbirliği

Blockchain finansal ekosistemi Ethos, Universal Wallet kullanıcıları için yeni bir fiat ağ geçidi sağlamak üzere Voyager Digital Holdings Inc. (Voyager) ile olan ortaklığını resmen duyurdu.

Bu entegrasyon, Voyager’ın perakende ve kurumsal platformlarında self-custody ve wallet çözümlerini geliştirirken, Ethos topluluğuna kripto-fiat ve en iyi icra ticareti getirecektir.

Ethos CEO’su Shingo Lavine, ortaklığın entegrasyonunun yürütülmesini denetlemek için Voyager Danışma Kurulu’na katılacak ve geliştirme sürecini yakından destekleyecek. Shingo Lavine, “Bu ortaklık, dinamik ve sınırsız bir finansal ekosistem yaratmak için kripto varlık piyasasında geleneksel ve kurumsal finansman arasında gerçek bir köprü kuruyor” dedi.

Ethos geçtiğimiz günlerde, kullanıcının fonları her zaman kontrol altında tuttuğu güvenli, kendi başına bir cep cüzdanı olan Ethos Universal wallet’ı piyasaya sürdü.

Voyager , Ethos kullanıcılarına, Fiat parasını Ethos Token’e veya diğer kripto varlıklarına ve bu tokenleri fiat haline getirme gücüne sahip olacak ve hepsi de Voyager’ın platformu üzerinden işlem yapmak için kusursuz bir mekanizmaya izin verecek. Fiat ağ geçidi ve kripto borsaları ve alım satımı için kripto Voyager Akıllı Yönlendirici ve Likidite Ağı sistemini kullanacak.

Yorum Yap

Yorum Yap