1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Forbes, kendi kripto izleme portalı olan Forbes CryptoMarkets ‘i başlattı

Forbes, kendi kripto izleme portalı olan Forbes CryptoMarkets ‘i başlattı

Forbes, kendi kripto izleme portalı olan Forbes CryptoMarkets 'i başlattı

Forbes, kripto para birimlerinin gerçek zamanlı fiyatlandırması ve hacim bilgilerini sağlayan Forbes CryptoMarkets portalını başlatıldığını duyurdu.

Yakın zamanda saldırıya uğramış olan Trade.io ve NewCity Capital ile ortak olan Forbes Media, 22 Ekim’de kripto izleme portalının başlatıldığını duyurdu.

CryptoMarkets , portalı bugün piyasada bulunan binlerce kripto paranın gerçek zamanlı fiyatlandırması ve hacim bilgilerini sağlayacaktır.Diğer benzer portallar ile arasında farklı kılan, fiyatlandırma ve hacim bilgisinin yanı sıra, önde gelen haber kuruluşları ve şirketlerden içerik toplayan gerçek zamanlı haberleri ve küratörün performansının izlenmesini sağlayan farklı endeksleri de içeriyor.

Örneğin, “FB10”, piyasa kapitalizasyonuyla en değerli 10 kripto para birimini içerirken, “FBCCG”, Bitcoin, Litecoin ve XRP gibi bir değer deposu olarak kullanılması anlamına gelen para birimleri içermektedir.

Öte yandan, “FBAPPSG” listesi, Ethereum, EOS ve Cardano gibi merkezi olmayan platformlar ve uygulamalar olarak yaygın olarak kullanılan tokenleri içeriyor.

Beta sürümü, duyurunun yayınlanmasından bu yana duyurusunda İngilizcenin yanı sıra takım, yakın bir tarihte, Çince, Rusça, Korece, Japonca, Fransızca ve Vietnamca gibi diğer dillerde portalı sunmayı düşünüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap