İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. GitHub ‘a Mobil Platform üzerindende artık ulaşabileceksiniz

GitHub ‘a Mobil Platform üzerindende artık ulaşabileceksiniz

featured

GitHub, sürüm kontrol sistemi olarak Git kullanan yazılım geliştirme projeleri için web tabanlı bir depolama servisidir. GitHub sayesinde dünyanın çeşitli ülkelerinden, bu ülkelerin bazı yerlerinden, projenize farklı bir kaç kişi ekleyerek takım çalışması yapabilirsiniz. Ayrıca, GitHub ile dünya üzerinde projenizin herkes tarafından görülmesini, değerlendirilmesi sağlayabilirsiniz. GitHub üzerinde paylaşılan kodlar ile kendinizi geliştirebilirsiniz.

Resim kaynak : github.blog

GitHub blog sayfasından yaptığı açıklamada , eskiden sadece internet tarayıcısı üzerinden erişilebilen platformuna artık iOS ve Android akıllı telefonlarınızdan beta sürümü olan GitHub for mobile ile ulaşabileceksiniz.

Yapılan açılamada Geliştiriciler GitHub mobil uygulaması üzerinden , nerede olursanız olun çalışmalarınıza erişebilecek ve ekibinizle birlikte çeşitli değişiklikler yapabilceksiniz .

Resim : github.blog

Ayrıca GitHub mobil uygulamasının karanlık mod desteğine de sahip olacağı söyleniyor.

Yapılan açıklamalarda GitHub Mobil uygulamasını kullanmak isteyen kullanıcıların beta sürüme dahil olmak için kayıt yaptırmaları gerektiği ifade edildi.

 

 

Yorum Yap
Yazı Kaynakları
GitHub Blog

Yorum Yap