1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. HIVE Blockchain Technologies, Bitcoin madencilik sözleşmesinin finansal şartlarını iyileştiriyor

HIVE Blockchain Technologies, Bitcoin madencilik sözleşmesinin finansal şartlarını iyileştiriyor

HIVE, Bitcoin Madencilik Sözleşmesinin Geliştirilmiş Finansal Koşullarını Açıkladı.

hive-blockchain

GPU tabanlı kripto para madenciliği tesislerinin sahibi ve operatörü HIVE Blockchain Technologies Ltd. (HIVE), Start-up ​​aşamasından HIVE 2.0’a geçerek yeni bir bölüm başlattığını duyurdu.

Şirket bugün 30 Eylül 2018’de faaliyete geçen ASIC madencilik kapasitesine dair bir güncelleme yayınladı.Daha önce açıklanan bulut temelli sözleşme, işletme maliyetlerini % 30 oranında azaltacak şekilde değiştirildi, 1 Ekim 2018’e kadar geriye dönük olarak değiştirildi ve sözleşme süresini bir yıldan iki yıla uzatma seçeneği sunuyor. Yönetim, bunun şirketin kârlılık ve nakit akışı yaratımı üzerinde doğrudan olumlu bir etkisi olacağına inanmaktadır.

Ayrıca HIVE, Genesis Grubu’nun CEO’su Marco Streng ve Başkan Yardımcısı olarak HIVE’ın kurucu üyesini atadığını ve Darcy Daubaras’ı doğrudan Mali İşler Müdürü olarak atadığını açıkladı. Bay Daubaras, Şirket’ten istifa eden Jessica Van Den Akker’in yerine geçti. Bay Daubaras, Şirketin ikinci çeyrek mali tablolarında imzalama sorumluluğunu üstlenecektir. Yönetim, bunların HIVE için olumlu kurumsal gelişmeler olduğuna inanıyor ve blok zincirinin ayak izini genişletmeye ve pozitif nakit akışı oluşturmaya doğru bakmaya devam ederken, Şirket için önemli kilometre taşlarını işaret ediyor.

Marco Streng, Genesis’in CEO’su ve kurucu ortaklarından olduğu gibi HIVE’ın kurucu ortaklarından birisidir ve blockchain altyapı ekosisteminde önemli deneyimler sunmaktadır. Şirket, Bitcoin madenciliği de dahil olmak üzere blok zincirindeki ayak izini ve varlığını genişlettikçe, tecrübesi HIVE olarak yararlanmaktadır. 2013 yılında kuruluşundan bu yana ve Marco Streng yönetimi altında, Genesis bulutta en büyük hashpower sağlayıcı ve blockchain endüstrisine lider hizmet sağlayıcı olmak için büyüdü.

Yorum Yap

Yorum Yap