1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Huobi , Global olarak genişlemeye Rusya Ofisi ile devam ediyor

Huobi , Global olarak genişlemeye Rusya Ofisi ile devam ediyor

Huobi,global olarak genişlemeye devam ederek Rusya'da bir ofis açtığını duyurdu.

Huobi , Global olarak genişlemeye Rusya Ofisi ile devam ediyor

Huobi,global olarak genişlemeye devam ederek Rusya’da bir ofis açtığını duyurdu.Ofisin 12 Kasım’da Rus dili web sitesiyle birlikte kapılarını açması planlanıyor. Çevrimiçi destek ve bir çağrı merkezi sunacak ve yerel girişimler için bir blockchain proje destek merkezine ev sahipliği yapacak.

Singapur’da bulunan üçüncü büyük kripto para borsası Huobi, son aylarda giderek artan küresel genişleme çabalarını sürdürmektedir.Dubai’de yakın zamanda ilan edilen yeni bir yer, şirketin Orta Doğu, Afrika ve Güney Asya’nın genel merkezi olarak hizmet vermesi ve döviz kurunun da yerel fiat para birimleri için destek sağlamasıda bu adımlardan biri.

Huobi’nin Rusya’ya bağları, ülkenin ilk kripto semineri sırasında VEB Innovation Fund ‘a katıldığı tarihle birlikte bu yılın Eylül ayına kadar uzanıyor.

Malta gibi kripto dostu bir merkez olmaktan uzak olmakla birlikte, Rusya kripto ticaret firmalarına karşı devlet düzeyinde herhangi bir açık eylemde bulunmamış ve hatta devlet destekli bir kripto başlatmıştır.Dolayısıyla, pazarın büyüklüğü, Binance gibi önemli rakipleri üzerinde hakimiyeti yönetmeyi başarırsa, Huobi için oldukça karlı olabilir. Rus dili desteğinin tanıtılması, bunun nedenine kesinlikle yardımcı olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap