1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. ICON, kapılarını global blockchain hızlandırıcı programına ‘ICX Station’ açıyor

ICON, kapılarını global blockchain hızlandırıcı programına ‘ICX Station’ açıyor

icx-station

Önde gelen blockchain protokollerinden biri olan ICON, bugün beklenen bir hızlandırıcı programı olan ICX Station’ın sponsorluğunu duyurdu.

Program, yüksek ölçeklenebilir, birlikte çalışabilir bir blockchain olan altta yatan ICON altyapısının gücünü genişletmek için tasarlandı, aynı zamanda geliştiriciler, teknoloji girişimcileri ve blockchain kabulü göz önünde bulundurulduğunda iş fırsatları yarattı.

Silikon Vadisi, Tokyo ve Güney Kore ofisleri arasında, Pantera, Kenetic Capital ve Don Tapscott ve Jehan Chu dahil olmak üzere danışmanların desteğiyle, ICON, bugün San Francisco’nun ilk merkezi olan global Hızlandırıcı Programına kapılarını açıyor. .

San Francisco Launchpad Yöneticisi Scott Smiley ;
” ICX Station, ICON Protokolü üzerinde çalışan blockchain tabanlı işletmelerin geleceğine yardımcı olacak. Her teknoloji hype döngüsünden geçiyor ve blockchain teknolojisinin istisna olmadığını düşünüyoruz. Bununla birlikte, insanlar kısa vadeli potansiyeli abartmak ve yeni doğan teknolojilerin uzun vadeli potansiyelini küçümseme eğilimindedir. Blockchain teknolojisinin yıkıcı potansiyeline gerçekten inanıyoruz ve son teknoloji bir altyapı kurduk. Yüksek uç, pratik kullanım durumları ve inşa etmeye çalıştığımız blok zinciri altyapısını destekleyenler arıyoruz. Karşılığında, piyasadaki en gelişmiş ve ölçeklenebilir bloklardan birini inşa etmek için eşsiz bir fırsat sunuyoruz. ”

ICON Vakfı ve ICX İstasyonu

ICON Vakfı, bankalar, sigorta ve teknoloji şirketleri, hastaneler ve üniversiteler gibi birçok sektörde güçlü bir saygın kurumlar ağını ve çeşitli yeni girişimleri başlatmıştır.

ICX Station, ICON kullanan yeni işletmeler için başlangıç ​​finansmanı ve kaynakları (ICON Vakfı’ndan 100.000 ABD dolarına kadar) verecek, protokollerinin üzerine inşa edilecek merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) için bir çerçeve sunacak ve aynı zamanda ne zaman bağış tekliflerini kolaylaştıracak para toplama ihtiyacı var.

ICON’un teknolojisi, yetkilendirilmiş bir paydaş konsensüs algoritması delili kullanır ve yerel (ICX) tokeni tarafından desteklenmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap