1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Independent Reserve , Müşterilerine Sigorta koruması eklediğini duyurdu

Independent Reserve , Müşterilerine Sigorta koruması eklediğini duyurdu

Independent Reserve , Müşterilerine Sigorta koruması eklediğini duyurdu

Avustralyalı kripto para borsası Independent Reserve , müşterilerine sigorta kapsamı sunan ilk kripto para borsası olduğunu duyurdu.

Lloyd’s of London tarafından yapılan sigorta poliçesi , Independent Reserve ‘de bulunan trading hesabındaki sigorta poliçesi kapsamında tutulan kripto para birimlerinin çalınmasına veya kaybolmasına karşı sigortalıdır.
Poliçe , piyasadaki hareketlilikten kaynaklanan herhangi bir zararı veya bireysel bir hesabın ele geçirilmesi veya kimlik sahtekarlığı gibi alım satım hesaplarına yetkisiz erişimden kaynaklanan zararları kapsamıyor.

Independent Reserve CEO ve Kurucusu Adrian Przelozny duyuru ile ilgili şunları söyledi ;

“Avustralya ve denizaşırı ülkelerdeki kurumlar kripto para yatırımlarına yatırım konusunda temkinli davranıyor , fiyat dalgalanması ve güvenliği ile ilgili konular derinlemesine araştırılıyor. Sigorta bu hızlı olgunlaşan sektördeki değişimin bir sonraki mantıklı adımıdır. Yeni sigorta teklifimiz, anlamlı ve kurumsal sermayeyi dijital varlıklara getirecektir.

Lloyds ‘un uyguladığı politika, son beş yılda 100.000 müşteriye ait dijital varlıkları korumak için Independent Reserve ‘nin kullandığı çoklu güvenlik katmanlarına bir ektir. ”

Yorum Yap

Yorum Yap