1. Ana Sayfa
  2. Blockchain
  3. Kore’nin Metaps’i ICO danışmanlık hizmeti işini başlatmayı planlıyor

Kore’nin Metaps’i ICO danışmanlık hizmeti işini başlatmayı planlıyor

metaps

Mobil ticaret ve pazarlama alanında bir Kore fintech platformu olan Metaps Inc., işlerini daha da genişletmek için yeni bir yan kuruluş aracılığıyla bir ICO platform işine başlama planlarını açıkladı.

Metaps, yeni iştiraki olan Metaps Crypto Gateways’i (MCG) lisanslı bir kripto para borsası olarak kaydetmeyi ve daha sonra “Metalist” olarak adlandırılacak olan ICO platform işini başlatmayı planlıyor.

MCG, finans sektöründeki menkul kıymet firmalarına benzer şekilde çalışmayı, hukuki, muhasebe ve vergi perspektiflerini göz önünde bulundurarak bir defaya mahsus ICO danışmanlık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Bir diğer Metaps’in iştiraki olan Metaps Plus, ilk Koreli ICO’yu Kasım 2017’de sona eren başarılı bir kitle ile tamamladı. Metaps Plus, daha önce açıklanmış olan “CoinRoom” kripto para borsasının tam kapsamlı olarak lansmanı için hazırlanmaktadır  .

Tüm küresel ICO pazarında şüpheciliği yaratan ICO’lar ile ilgili bir dizi endişe ortaya çıkmıştır. Bu gibi koşullar altında, halka açık şirketler, şirketin itibarına ve muhasebe belirsizliğine olan olası etkiyi göz önünde bulundurarak bir ICO yapma konusunda sınırlı bir menfaate sahiptir.

Metaps güvenli bir ICO platformu için taleplerin artacağına inanıyor ve sağlıklı kripto-para piyasasını besleyen gezginlerden biri olarak rol almayı hedefliyor. Metaps ayrıca Kore, Japonya, Singapur, İsviçre ve Malta’da “Metalist” i genişletmeyi de düşünüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap