1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Kripto platformu Caspian , Coinbase Prime ile entegre olacak

Kripto platformu Caspian , Coinbase Prime ile entegre olacak

Kripto platformu Caspian , Coinbase Prime ile entegre olacak

Popüler bitcoin borsası Coinbase,Full-stack kripto ticareti ve risk yönetimi platformu olan Caspian ile ortak olacağını duyurdu.

Anlaşmanın bir parçası olarak, Hazar, Coinbase’in müşteri tabanına daha ileri ticaret ve portföy yönetimi işlevselliği getirmek için Coinbase Prime ile entegre olacak ve gelecekte daha fazla entegrasyon imkanı sunacak.

Ortaklık, Coinbase’in Coinbase Prime ve Coinbase Custody ve Institutional Coverage Group’da dahil olmak üzere geniş kapsamlı kurumsal ürün yelpazesine dayanıyor.

Caspian CEO’su Robert Dykes,

“Dünyanın önde gelen dijital döviz ticaret merkezlerinden birinin en heyecan verici gelişen kripto platformlarından biri ile güçlerini birleştirdiğini görecek olan Coinbase ile bu önemli ortaklığı bir araya getirmekten mutluluk duyuyoruz. Caspian’daki amacımız, profesyonel tüccarlar ve yatırımcıların bu pazardaki üssel büyümeyi hızlandırmak için kripto para birimleri portföylerini işlemek ve yönetmek için mümkün olduğu kadar sürtünmesiz olmasını sağlamak ve bu vizyonu paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. ”

Caspian, yatırımcıların düzenleyici ve operasyonel ihtiyaçlarını karşılamak için kurumsal sınıf ticaret emri, yürütme, uyum ve risk yönetimi özellikleri sunan Tora ve Kenetic arasındaki bir ortak girişimdir.Şu anda Coinbase, BitMEX, Gemini, Bitfinex, Poloniex, Huobi, OKEx, BitFlyer ve Binance gibi 25 ana kripto platformuna bağlanıyor.

Bu yılın başlarında, Coinbase özel olarak kurumsal alanın ihtiyaçları için tasarlanmış bir dizi hizmet duyurdu . Bunlar arasında kurumsal bir kurum ve ticaret platformu olan Coinbase Prime, düzenlenmiş, güvenli bir soğuk depolama çözümü olan Coinbase Custody ve kurumsal müşteriler için bir satış, eğitim ve destek kaynağı olan Coinbase Kurumsal kapsamı bulunmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap