1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Krypto Mobile Ortaklığı ile Dash Fiyatlarında % 27 Artış

Krypto Mobile Ortaklığı ile Dash Fiyatlarında % 27 Artış

Dash fiyatındaki artışın sebebi

Büyük ortaklık haberleri genellikle altcoinler için olumlu etkiler göstermektedir.Dash,Kripto Mobile Corporation (KRIP) ile ilgili özel bir anlaşma duyurusu ile fiyatlarında % 27 artış görünmekte.

Venezüella’daki yakın tarihli bir konferansta Krypto Mobile Corporation (KRIP), Dash ile Latin Amerika’daki tüketicileri hedefleyen yeni bir kripto para birimi özellikli cep telefonu hattıyla sonuçlanan özel bir anlaşma duyurdu. Anlaşma, günlük işlemler için kripto para kazanmak ve kullanmak için yeni ve uygun fiyatlı bir yöntemle büyük bir pazar açacak.

Yeni cihazlar, eksiksiz bir Dash ekosistemiyle önceden yüklenecek. Bu, Dash cüzdanını ve dünyanın en büyük cryptocurrency ön ödemeli telefon şirketi olan Bitrefill gibi iş ortağı uygulamalarıyla Dash alma ve harcayabilme özelliğini içerir .

KRIP telefon kullanıcıları için ek hizmetler, Caracas tabanlı Dash Help Me müşteri hizmeti olan Dash topluluğu tarafından oluşturulan bir organizasyon tarafından desteklenen özel bir destek yardım hattını içerecektir. Dash InstantSend teknolojisini kullanmak, kullanıcılara aynı hızda işlem yapması için kredi veya banka kartı işlemi yapmasını sağlar. E-ticaret, seyahat ve online oyunlar için telefon dolumları, fatura ödemeleri ve hediye kartları gibi dijital ürünler satın almak, Bitrefill servisini kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde yapılacaktır.

Dash şu anda coinmarketcap.com‘a göre günde % 27.61 artışla 186 $ ‘dan işlem görüyor .

Yorum Yap

Yorum Yap