1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. Ledger donanım cüzdanı, Lisk (LSK) ve Factom (FCT) dahil olmak üzere 6 yeni para için destek ekledi

Ledger donanım cüzdanı, Lisk (LSK) ve Factom (FCT) dahil olmak üzere 6 yeni para için destek ekledi

Kripto para donanım cüzdan markası Ledger, şimdi Ledger Nano S'e Lisk, Factom, MIX Blockchain, Musicoin, GameCredits ve EtherGem desteği ekledi

Kripto para donanım cüzdan markası Ledger, şimdi Ledger Nano S'e Lisk, Factom, MIX Blockchain, Musicoin, GameCredits ve EtherGem desteği ekledi

Kripto para donanım cüzdan markası Ledger, şimdi Ledger Nano S’e Lisk, Factom, MIX Blockchain, Musicoin, GameCredits ve EtherGem desteği ekledi.Ayrıca, belirtilen son dört Ledger Blue ile uyumlu olacaktır.

Ledger’ın Uygulama Listesine 6 Yeni uygulama ekledi

6 uygulama, ilgili topluluklar tarafından geliştirildi ve üçüncü parti geliştirdiği uygulamaların sayısını yılın başından bu yana 32’ye çıkardı.

Ledger donanım cüzdanıyla etkileşim kurmaya yönelik web arabirimi olan Ledger Live, Ledger kullanıcılarının yalnızca yüklemeyi değil, aynı zamanda doğrudan yeni Kripto varlıklarını doğrudan Ledger Live’dan yönetmelerini sağlamak için üçüncü taraf uygulamaları için tam destek sağlamayı planlamaktadır.

Bugünden itibaren, Ağustos ayında başlatılan bir girişim olan CryptoTuesday sayesinde Ledger Live uygulama yöneticisine son zamanlarda toplam 27 kripto varlıkları eklendi. CryptoTuesday her ayın ilk Salı günü kutlanır. Bu etkinlik için, Ledger ekibi uygulamaları, ilgili kripto para birimlerinin toplulukları tarafından oluşturulan cihazlarıyla uyumlu olarak inceler ve ardından onlara destek eklemeye karar verir.

Yorum Yap

Yorum Yap