1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. LINE, kripto ekosistemindeki yol haritasını açıkladı

LINE, kripto ekosistemindeki yol haritasını açıkladı

Link Chain - LINE yeni kripto parasını duyurdu

Güney Koreli internet arama devi Naver Corporation’ın Japon yan kuruluşu olan LINE, Singapur’daki Consensus konferansı sırasında beklenen gelecekteki blockchain ile ilgili planlarını açıkladı.

LINK tokeni kullanarak, şirket LINE uygulamasını kullanan milyonlarca büyük bir ekosistem geliştirmeyi planlıyor.

 

Jinhee Lee, LINK token yol haritasını ve uygulamalarını 20 Eylül’de sundu.Lee, hedefin basit token uygulamalarını kullanarak 160 milyon aylık aktif kullanıcısını kripto ekonomisine getirmek olduğunu belirtti.Kullanıcılar, dApp’lerin kullanımı yoluyla LINK tokenleri kazandırabilecekler, amiral gemilerinde bulunan bir ekonomi aracılığıyla tokenleri dolaştırabilirler.

LINE ayrıca platformun ölçeklenebilirlik planlarını açıkladı. Çoğu kripto projelerinde olduğu gibi, LINK tokeninin benimsenmesi için fizibilite, ölçeklenebilirlik konusundaki soruları gündeme getirmektedir.LINE, LINEAR NETWORK’ı ortaya çıkararak bu soruları yanıtladı. Coindesk’e göre, LINEAR NETWORK, LINK zincirinin ölçeklendirme çözümü olacak zincirleme projesidir. Çözüm, akıllı sözleşmelerin kullanılması yoluyla “root” BAĞLANTI zincirine bağlı “leafchains” adı verilen kendi etkileşimli zincirlerinde dApp’lerin bulunmasına izin verecektir.

LINE her şey yolunda giderse LINK token ve LINEAR NETWORK’ın Aralık ayında yayınlanmasını bekliyor.LINE, şirketin Japonya’da zaten iki merkezi olmayan bir uygulamaya sahip olduğunu iddia ediyor: Biri bir Soru-Cevap platformu ve diğeri bir önceliklendirme servisidir.

Yorum Yap

Yorum Yap