1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. London Block Exchange , DADI web hizmetleri ağıyla ortaklık kurduğunu açıkladı

London Block Exchange , DADI web hizmetleri ağıyla ortaklık kurduğunu açıkladı

dadi-london

London Block Exchange (LBX)  bitcoin ve kripto para  borsası , Ethereum blok zincirinde inşa edilen web servisleri için merkezi olmayan bir platform olan DADI ile yeni bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Şirketler, DADI ağının müşterileri için bir Fiat açma / kapama rampası sağlayan LBX ve LBX ICO web sitesinde kullanılmak üzere API, Web ve CDN dahil olmak üzere DAI’leri kullanıma sunarak tamamlayıcı uzmanlığı harmanlamak için birlikte çalışacaklar.

DADI tokeni listeleyerek, LBX, DADI ağından hizmet almak isteyen müşteriler için fiat para birimi ve DADI arasındaki gerçek zamanlı dönüşümü gerçekleştirecek ve ana kurum tarafından benimsenmesi için sorunsuz bir yol sağlanacaktır.

Ağustos ayında gelecek olan ICO’su sırasında, LBX ayrıca DADI pazarından  DADI API, DADI Web ve DADI CDN’den üç anahtar dApp’dan faydalanacak. Bu uygulamalar LBX ICO sırasında optimum performans sunacak, ayrıca şirket değişim ortamları için DADI teknolojisinin kullanımını araştırıyor.

Joseph Denne – DADI CEO ;

“DADI ağ müşterileri için sorunsuz işlemler sunmak ve İngiliz yeteneklerini desteklemek için Londra Blok Borsası ile çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu DADI teknolojisi, kendi başarımızın başarısından sonra ikinci bir ICO’ya güç sağlamak için kullanılacaktır. LBX ekibi ile çalışmak için sabırsızlanıyoruz. ”

Benjamin Dives, CEO ve London Block Exchange Kurucusu

“LBX, daha geniş İngiltere başlangıç ​​sahnesinde liderlerle çalışmaktan ve kendini kanıtlamış teknolojiden faydalanmaktan heyecan duyuyor. İlk DADI-GBP eşleştirmesini sunarak, bu çok saygın yarar jetonunun kurumsal, kurumsal ve perakende müşterileri için piyasayı canlandırmaya yardımcı olabiliriz. ”

Yorum Yap

Yorum Yap