İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kategorilendirilmemiş
  3. MinerGate, geliştirilmiş verimlilik ve kullanıcı arabirimi vaat eden yeni madencilik yazılımını yayınladı

MinerGate, geliştirilmiş verimlilik ve kullanıcı arabirimi vaat eden yeni madencilik yazılımını yayınladı

MinerGate, yeni madencilik arabirimi xFast Miner'ı havuzun varsayılan mining client olarak duyurdu.

MinerGate, yeni madencilik arabirimi xFast Miner'ın havuzun varsayılan mining client olarak duyurdu

MinerGate, yeni madencilik arabirimi xFast Miner’ın havuzun varsayılan mining client olarak duyurdu.Kullanıcılara basit bir kullanıcı arayüzünde çeşitli madencilik çözümlerine erişim sağlayan multicoin madenciliği havuzu, bu haftaki blog yazısı ile duyurdu.

xFast Miner Avantajları

MinerGate’e göre, kapsamlı testler, xFast Miner kullanımının, uygulama tarafından desteklenen on kripto paranın her biri için madencilik hızını önemli ölçüde artırdığını gösterdi.Geliştirilmiş hızın yanı sıra, MinerGate ayrıca uygulamanın kullanılabilirliğine ve kullanıcı arayüzüne yapılan bir yükseltmenin, kullanıcı açısından daha kolay ve daha duyarlı olmasını sağladığını iddia ediyor.

Yeni mining client (xFast), hem bir CLI hem de bir GUI sürümü ile birlikte sunulduğu ve kullanıcılara kendileri için en iyi olan arayüzü seçme fırsatı verdiğini bildirildi.Arayüz ve yardımcı program güncellemelerine ek olarak, MinerGate, xFast Miner’ın da donanım desteğini genişletmeyi hedeflediğini ve bu amaçla piyasadaki en popüler GPU madenciliği cihazlarıyla uyumlu olduğunu belirtti. Şirkete göre, xFast Miner “piyasadaki en verimli ve avantajlı çözümlerden biri” olmayı hedefliyor.

Duyuruda MinerGate, xFast Miner’ın beta test sürecinin, onu indiren ve “dikkate değer derecede olumlu” geri bildirim gönderen 80.000’den fazla kullanıcının yardımına sunulduğunu açıkladı. Test sürecinin sonucunu takiben, şirket şu anda indirilmek üzere mevcut olan xFast Miner sürümünün kullanıcı geri bildiriminin bir sonucu olarak birkaç güncellemeyle donatıldığını söylüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap