1. Ana Sayfa
  2. Altcoin
  3. Mobil kripto cüzdanı qPocket artık Tron’u (TRX) destekliyor

Mobil kripto cüzdanı qPocket artık Tron’u (TRX) destekliyor

qPocket, QuarkChain, Ethereum ve ERC20 tokenlerini destekleyen güvenli bir mobil kripto cüzdanı,  Tron (TRX) tokenlerini ve DApp 'lerini desteklediğini duyurdu.

qpocket-tron

qPocket, QuarkChain, Ethereum ve ERC20 tokenlerini destekleyen güvenli bir mobil kripto cüzdanı,  Tron (TRX) tokenlerini ve DApp ‘lerini desteklediğini duyurdu.

qPocket, kullanıcılara varlık yönetimi, DApp’ler, ödeme, değişim ve daha fazla işlev sunan blockchain için basit, güvenli ve tamamen işlevsel bir portal sağlamayı amaçlamaktadır.

QPocket içinde TRON Ağı:

Cüzdanda, kullanıcılar sayfanın üstündeki “ETH” veya “tQKC” den “TRX” e tokenine değiştirmek için tıkladıklarında yeni bir sayfa görecekler:

TRX:

TRON, yerel paraya Tronix (TRX) adını verdi. TRX, süper temsilciler için oy kullanmak, bant genişliği ve enerji elde etmek için kullanılabilir. TRX bakiyesini bir cüzdanda dondurmak, kullanıcıya Süper Temsilcilere (SR’ler) oy vermek için kullanılan TRON Power (TP) verir.

TRC-10 :

TRC-10, TRON Sanal Makinesi (TVM) olmadan, yerel olarak TRON blok zinciri tarafından desteklenen teknik bir token standardıdır. TRC-10 tokenleri ile TRON geliştiricileri, kendi özel TRC-10 tokenlerini yaratabilir ve bu sayede TRON ana zincirinde dApps veya ICO oluşturmayı kolaylaştırabilir. Kendi özel TRC-10 tokenlerini oluşturmanın tek şartı 1024 TRX harcamak ve tronscan sayfasında birkaç basit adımı bitirmektir.

Yorum Yap

Yorum Yap